Minőségirányítási csoportvezető

  • Cég neve

    Rosenberger Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    5123 Jászárokszállás

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Fejlesztési és költségcsökkentési projektekben való aktív részvétel
  • Auditok előkészítésében, levezetésében való közreműködés
  • Minőségbiztosítást segítő időszaki jelentések készítése
  • Reklamációkezelők (vevői és belső) és minőségkörök teljes körű támogatása
  • Aktív részvétel és támogatás a napi termelési meetingeken
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a német anyacéggel

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök)
  • Aktív német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Minőségbiztosítási ismeretek
  • Auditok támogatásában/levezetésében szerzett tapasztalat
  • Hibaanalízisben használt eszközök gyakorlati ismerete (8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, MSA, SPC, hibafa elemzés, stb.)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz

Céginformáció

A Rosenberger a nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások vezető globális gyártója. Ügyfeleink közé tartoznak az autóipari,  a mobil és telekommunikációs, az adattechnológiai, az orvosi elektronikai, az ipari metrológiai és az elektromobilitási vállalatok.
Szeretnél a családias hangulatú Rosenberger Magyarország csapatába tartozni, mely már 20 éve stabilan működik és több, mint 5.000 főnek biztosít munkalehetőséget?

Ha lehetőségünk felkeltette érdeklődésed kattints a "Jelentkezem" gombra!