Minőségirányítási asszisztens

  • Cég neve

    Global Green Europe Kft.

  • Munkavégzés helye

    9225 Dunakiliti, Gyümölcsös u. 67.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • élelmiszeripari termelés ellenőrzése, dokumentációk napi szintű vezetése, statisztikák készítése, változások menedzselése;
  • a minőségügyi rendszer szabályozó előírásainak elkészítésében való részvétel;
  • IFS, BRC, ISO, HACCP szabványoknak, vevői és hatósági előírásoknak történő megfelelés biztosítása;
  • vevői panaszok kivizsgálása, javaslat javító intézkedések megtételére;
  • gyártásra kerülő anyagok vizsgálata;
  • felelős a késztermékek minőségéért;
  • belső auditok lebonyolításában aktív segítség a vezető részére;
  • napi jelentések készítése;
  • részvétel a termék-, és folyamatfejlesztésben.

Elvárások

  • élelmiszeripari felsőfokú végzettség;
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete.

Előnyt jelent

  • HACCP rendszer ismerete;
  • Mosonmagyaróvár-Dunakiliti közelében lévő lakhely;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • bejelentett biztos munkahely + versenyképes jövedelem + munkába járás térítése;
  • kihívást jelentő feladatok;
  • hosszútávú együttműködés;
  • jó munkahelyi légkör.

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező élelmiszer-ipari vállalatunk (konzervgyártás) Dunakilitin található telephelyére keresi miniőségirányítási csapatának új tagját.

Jelentkezését bérigény megjelölésével, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a „Jelentkezem” gombra kattintva küldheti el.