Minőségi lakócsapatvezető - BMW, Debrecen (n/f/t)

  • Cég neve

    Yazaki Europe

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A QRE csapat funkcionális és fegyelmi vezetése, minden csapattag fejlesztése és képzése, valamint a műszak kapacitásának tervezése
  • A javítási és rendezési tevékenységek prioritizálása, támogató személyzet vezetése külső cégekből és/vagy más Yazaki gyártóüzemekből, amikor szükséges.
  • Biztosítani, hogy az összes igényt kezdetben elemzik; szabványokat állít be az igényelemzés kiválóságához; további vizsgálatokat és korlátozási tevékenységeket javasol a Yazaki gyárakban
  • Az összes szükséges információ és elemzés kommunikálása a Yazaki és a BMW ügyfél között, valamint a Yazaki belső látogatóinak gondozása az ügyfél gyártóüzemében
  • A QRE csapat összes javításának és rendezésének vagy más beavatkozásainak dokumentálása a kábelkötegekhez; nyomon követése a tartalék alkatrész és eszköz készletnek
  • Mint a Yazaki első arca az ügyfél helyszínén, ügyfélkapcsolatok kiépítése és javítása minden szinten az összes érintett féllel az ügyfél gyártóüzemében

Elvárások

  • Bachelor diploma mérnöki, műszaki, tudományos vagy hasonló területen
  • Több mint 3 év tapasztalat nemzetközi környezetben
  • Több mint 3 év tapasztalat az autóiparban
  • Vezetői készségek empatiával, tanulási agilitással és kézügyességgel
  • Tapasztalat a problémamegoldó eszközökben, FMEA-ban, Ellenőrzési Tervben, KAIZEN-ben, BOS-ban, 8D-ben, APQP-ban
  • Képesség a problémamegoldó és analitikus gondolkodásra
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás (írásban és szóban), német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási és juttatási csomag
  • Lehetőségek szakmai fejlődésre és képzésre
  • Egy dinamikus és együttműködő munkakörnyezet
  • Az autóipari innovációk élén való lehetőség a Yazaki-val

Céginformáció

A Yazaki egy átfogó rendszerszállító kábelkötegekhez, elektromos technológiához és digitális megoldásokhoz, amelyek lehetővé teszik a járműelektrifikációt, kapcsolódását és az autonóm járművek integrációját. Mintegy 250 000 alkalmazottal 45 országban a Yazaki elősegíti a járművek elektromosítását és az energiaelosztási architektúra optimalizálását, valamint fejlett elektromos alkatrészeket fejleszt hibrid és teljesen elektromos járművekhez.

Felelősséged lesz a Yazaki termékek és szolgáltatások legjobb minőségének biztosítása, a Minőségbiztosítási Rendszerek Koordinálásával, valamint belső és külső minőségi szabványok betartásával, minőségellenőrzések, vizsgálatok és ellenintézkedések megvalósításával, valamint a szervezetek segítésével a minőségi problémák kezelésében.

Csatlakozz hozzánk Debrecen minőségirányítási tájképének formálásában, ahol a készségeid, vezetői képességeid és stratégiai gondolkodásod kulcsfontosságú szerepet játszik a siker előmozdításában és új magasságok elérésében.

Kérjük, jelentkezzen a "Jelentkezem" gombra kattintva. Sok sikert kívánunk jelentkezésedhez!

A Yazaki-nál elkötelezettek vagyunk az egyenlő foglalkoztatási lehetőségek biztosítása mellett mindenki számára, függetlenül a fajtól, a bőrszíntől, a vallástól, a nemtől, az életkortól, a családi állapottól, az eredettől, a fogyatékosságtól, a hátránytól, a veterán állapottól vagy más jogilag védett jellemzőktől. Az egyenlő bánásmód minden foglalkoztatási kapcsolatra vonatkozik. Várjuk jelentkezésed és várjuk, hogy megismerhessünk.