Minőségügyi rezidens csoportvezető (BMW, Debrecen)

  • Cég neve

    Yazaki Europe

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A minőségügyi rezidens mérnökök (QRE) csapatának funkcionális és diszciplináris vezetése, a csapattagok fejlesztése és továbbképzése, valamint a műszakkapacitás tervezése.
  • Az átdolgozási és a rendszerezési tevékenységek priorizálása, szükség esetén a külső vállalatok és/vagy más Yazaki gyártóüzemek támogató munkatársainak koordinálása és vezetése.
  • Annak biztosítása, hogy minden reklamáció egyénileg kielemzésre kerüljön; a reklamációelemzés kiválóságára vonatkozó szabványok meghatározása; további vizsgálati és korlátozó tevékenységek ajánlása a Yazaki üzemekben.
  • A Yazaki és az ügyfél, a BMW közötti összes szükséges információ és elemzés közlése, valamint a Yazaki belső ügyféllátogatásainak levezénylése a gyártóüzemben.
  • A QRE-csapat minden átdolgozási és rendszerezési tevékenységének, vagy egyéb beavatkozásának dokumentálása a kábelkötegek esetében; a pótalkatrész- és szerszámkészlet nyomon követése.
  • A Yazaki első számú képviselőjeként az ügyfélkapcsolatok kialakítása és jobbá tétele minden szinten, az ügyfél gyártóüzemében lévő összes érintett féllel szemben.

Elvárások

  • BA diploma mérnöki, műszaki, tudományos vagy hasonló területen
  • Több mint 3 év tapasztalat nemzetközi környezetben
  • Több mint 3 év tapasztalat az autóiparban
  • Vezetői képességek, empátia, tanulási készség és gyakorlatias mentalitás.
  • Tapasztalat a problémamegoldó eszközök, FMEA, ellenőrzési terv, KAIZEN, BOS, 8D, APQP terén.
  • Problémamegoldó és analitikus gondolkodás.
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás (írásban és szóban), a német nyelvtudás előny lenne.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás és juttatási csomag.
  • Lehetőségek szakmai fejlődésre és képzésre.
  • Dinamikus és együttműködő munkakörnyezet.
  • Élen járó autóipari innovációkban való részvétel a Yazaki-val.

Céginformáció

A Yazakinál elkötelezettek vagyunk az egyenlő foglalkoztatási lehetőségek biztosítása mellett mindenki számára, tekintet nélkül fajra, bőrszínre, vallásra, nemre, korra, családi állapotra, származásra, fogyatékosságra, hátrányos helyzetre, veterán státuszra vagy egyéb törvényileg védett tulajdonságra. Az egyenlő bánásmód a munkaviszony minden aspektusára vonatkozik. Várjuk jelentkezésedet, hogy megismerhessünk. Kérjük, jelentkezz a "Jelentkezés most" gombra kattintva. Sok sikert kívánunk jelentkezésedhez!

Kérjük, jelentkezzen a "Jelentkezem" gombra kattintva. Sok sikert kívánunk jelentkezésedhez!