Minőségi innovációs koordinátor

  • Cég neve

    BAT PÉCSI DOHÁNYGYÁR KFT.

  • Munkavégzés helye

    Pécs

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

A BAT Pécsi Dohánygyár Kft.,

a pécsi termelési egységébe keres

pozícióba munkatársat.

Ha szeretnél egy olyan szervezet része lenni, ahol van lehetőség a fejlődésre, ahol számít a véleményed, új kihívásokkal találkozhatsz és valódi multinacionális környezetben dolgoznál, akkor ne habozz!

Jelentkezz és legyél Te is a BAT pécsi csapatának tagja!

Feladataid lesznek:

  • A minőségirányítási rendszerek hatékonyságának nyomon követése és értékelése a fejlesztendő területek azonosításáért és a minőség javítása érdekében.
  • Az aktuális globális minőségi szabványok betartása, és az ezeknek megfelelő napi munka megszervezése.
  • A minőségi szabványok kidolgozása, a bevezetéshez vonatkozó globális és helyi követelményeknek megfelelően, ehhez tartozóan képzések szervezése az új követelményekről, szabványokról.
  • Projektek támogatása, hogy az igényelt termékek kívánt minőségben, meghatározott időben és költséghatárok között, a vonatkozó jogszabályi előírások és környezetvédelmi irányelvek szerint készüljenek el.
  • Szoros együttműködés az NPI és a Masterdata csapatával a projektek teljes szakaszában, figyelembe véve a termelési és minőségbiztosítási kritériumokat.
  • Az innovációs folyamatokból eredő veszteségek vizsgálata, a társosztályokkal való közös akciók megfogalmazása azok felszámolására.
  • Az innovációs projektek változásainak és a piaci igények hatékony kezelése, együttműködés a megfelelő társosztályokkal.
  • Részvétel a termelésben zajló termék tesztek kivitelezésében
  • Termelési területen az EHS szabályok figyelembevétele, IWS folyamatok fejlesztési támogatása

Amit várunk Tőled:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 év releváns szakmai területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Alapanyagismeret
  • Termelési technológiák ismerete
  • Megbízható, határozott, magabiztos személyiség
  • Pontosság
  • Csapatorientáltság
  • Fogékonyság, érzékenység a minőségre, mint általános érték
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, gyors reagálás a problémákra

Amit kínálunk:

Cafeteria, Bónusz, Egészségbiztosítás, Céges flotta, Kedvezményes étkezés az üzemi konyhában, Sporttámogatás, Hűségbónusz, Hazautazás és bejárási támogatás, Önkéntes magánnyugdíj pénztár, Kamatmentes lakáskölcsön, Szociális segély, Temetési segély, Fizetési előleg, céges események.

Munkarend:

rugalmas

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök