Minőségellenőrzési mérnök

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Csongrád-Csanád megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú, szegedi székhelyű, háztartási tisztítószereket és kozmetikai termékeket gyártó cég, több mint 60 éve.

Hozzájuk keresünk új munkatársat a következő posztra:

Főbb feladatok, munkák:

  • Meghatározza a vizsgálati követelményeket, módszereket és ezekhez írásos utasításokat készít
  • Felügyeli és biztosítja, hogy a minőségellenőrzéshez szükséges készülékek, berendezések működőképes állapotban rendelkezésre álljanak
  • Aktívan részt vesz a gyártott termékek minőségellenőrzésében, gyártásfelügyeletben és a termelési folyamatok optimalizálásban a hibamentes termelés érdekében
  • Elkészíti, fejleszti és aktualizálja a gyártott termékek minőségellenőrzésével kapcsolatos dokumentációkat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Felelősségteljes, önálló, megbízható munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
  • Kitűnő szervező és kommunikációs készség, proaktív szemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomagot (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer)
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Fejlődési lehetőséget

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 2-5 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat ISO 9001 szabvány alkalmazásában
  • Egyéb gyógyszeriparhoz/vegyiparhoz köthető szabványismeret, tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Szeged
  • Munkaidő: teljes munkaidő