Minőségellenőr

  • Cég neve

    VAJDA-PAPÍR Kft.

  • Munkavégzés helye

    1239 Budapest, Ócsai út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártásindításkor a szükséges dokumentációk és a meghatározott paraméterek igazolható ellenőrzése
  • Önálló folyamatos gyártásközi termékellenőrzés elvégzése
  • A mérési eredmények előírás szerinti dokumentálása
  • Hibák rögzítése, javító intézkedések megfogalmazása, bevezetésének nyomon követése és visszamérése
  • Eltérés esetén a nem megfelelő anyagok zárolása, részvétel a lehetséges hibaokok feltárásában
  • Termelés során keletkező selejt szintjének figyelés, elemzéshez szükséges adatok szolgáltatása
  • Mintagyártásban való aktív közreműködés
  • Auditokban való aktív részvétel
  • Operáció és logisztikai terület minőségügyi támogatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Termelésben és minőség-ellenőrzés területén szerzett tapasztalat
  • Minőség és folyamatszemlélet
  • Jó kommunikációs készség és határozott egyéniség
  • Ügyfélközpontú és eredményorientált szemlélet
  • Szisztematikus, együttműködő gondolkodás
  • Többműszakos  munkarend vállalása, kollégáink 3+3 folyamatos munkarendben dolgoznak

Amit kínálunk

  • versenyképes, bejelentett bér
  • cafeteria juttatás
  • melegétkezés támogatás
  • termékcsomag juttatás
  • év végi jutalom
  • bejárási támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Kizárólag magyar tulajdonú, gyártói márkás és kereskedelmi márkás higiéniai háztartási papírtermékeket előállító nagyvállalat vagyunk. Az 1999-ben garázscégként induló családi vállalkozásunk ma már a dunaföldvári, a budapesti, a székesfehérvári és a norvégiai üzemeinkben, együttesen 600 főt meghaladó létszámot foglalkoztat. A Vajda-Papír 20 év alatt több gyártói márkaterméket is gondozott, mindezek mellett büszkék vagyunk arra, hogy a 2011-ben bevezetett, mára már nemcsak Magyarországon ismert és közkedvelt Ooops! márka gyártói vagyunk.

Jelentkezni magyarnyelvű, fényképes önéletrajzzal és a bérigény megjelőlésével lehet.