Minőségellenőr

  • Cég neve

    SPED-PACK Kft.

  • Munkavégzés helye

    Esztergom

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártási területek műszaki támogatása, fejlesztése folyamat és termék oldalról
  • Bejövő és kimenő áru ellenőrzése
  • Gyártás közi mérések elvégzése, dokumentálása
  • A cég képviselete auditok során
  • Reklamációk kezelése
  • Minőségbiztosítási dokumentumok készítése
  • Vevői kapcsolattartás
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1 év termelési- vagy minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • A minőségirányítási szabványok ismerete előny
  • MS Windows és Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség, határozott, döntésképes alkat
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Állandó délutános műszak vállalása

Céginformáció

A SPED-PACK Kft. esztergomi telephelyére, minőségellenőr kollégát keres.

A Sped-Pack Kft. 20 éves magyar cég, amely meghatározó szerepet tölt be a HPL csomagolóanyagok piacán. Vevői főleg autóipari beszállítók, multinacionális cégek.