Minőségellenőr

  • Cég neve

    Rheinmetall

  • Munkavégzés helye

    Várpalota

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Rheinmetall

Feladataid lesznek:

  • Beérkező áruk minőségellenőrzése
  • A gyártási tevékenység részét képező folyamatok és termékek minőség ellenőrzése
  • Késztermékek minőség ellenőrzése
  • Ellenőrzések eredményének dokumentálása
  • SAP vállalatirányítási rendszer használata
  • Nem megfelelő minőségű alapanyagok és termékek kezelése
  • Hibák kiértékelésének koordinálása, elvégzése
  • Minőségügyi reklamációk felvétele, kezelése, nyomonkövetése
  • Együttműködés a gyártás és raktározás területén dolgozó kollégákkal
  • Egyéb szakterületek technikai támogatása
  • Részvétel a minőségirányítási rendszer kidolgozásában

WHAT QUALIFICATIONS YOU SHOULD HAVE

  • Középfokú érettségi
  • Csapatjátékos, kommunikatív, és nyitott új ötletekre
  • Éves szakmai tapasztalat a minőségellenőrzés területén
  • MS Office (Word, Excel) ismeret
  • SAP/ QM modul ismerete
  • Angol nyelvismeret előny
  • Vállalatirányítási rendszer használatában jártasság
  • Önálló, jól szervezett, megbízható munkavégzés

WHAT WE OFFER YOU

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

CONTACT INFORMATION

Illetékes kapcsolattartó személy: Marcel Lappe

Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés