Minőségellenőr, operátor

  • Cég neve

    VITALAQUA Kft.

  • Munkavégzés helye

    3642 Bánhorváti

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

- Betanított gépkezelés, gépfelügyelet, alapanyag feltöltés
- Könnyű/ közepes fizikai munka / kézi alapanyag és késztermék mozgatás /
- Minőségi elvárásoknak való megfelelés
- Üzemi rend, tisztaság fenntartása
- Termelő berendezések működtetése
- Vezetők által kiadott napi feladatok elvégzése

Elvárások

- Precíz munkavégzés
- Probléma megoldó képesség
- Dolgozni akarás, gondolkodás
- Csapatszellem
- Alapvető műszaki érzék

Céginformáció

Cégünk egy feltörekvő ásványvíz márka palackozásával foglalkozó vállalkozás. Korszerű gépsor, hozzáértő csapat és lélegzetelállító környezet várja új munkatársát, vezetői pozícióba. Ha szeretnél részt venni egy olyan termék előállításának élményében, amely valódi értéket teremt, és ezáltal szélesebb körben látni a világot, akkor nálunk a helyed.

A jelentkezem gombra kattintás után, kérjük csatolja a fényképes önéletrajzát.