Minőségellenőr Németországban (gn) - Tesla Inc

  • Cég neve

    Gi Group Deutschland GmbH

  • Munkavégzés helye

    Prüm, Németország

  • Fizetés

    Nettó 2 030 - 2 400 Euro havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Zeiss Calypso mérőgép-szoftver használata
  • Optikai, mechanikai és elektromos mérési és vizsgálati eljárások elvégzése (pl. hosszvizsgálati technológia) tapasztalt munkatársak alkalmi támogatásával.
  • Egyszerű és esetenként közepes súlyú egyedi alkatrészek / pótalkatrészek méretpontossági ellenőrzése háromkoordinátás méréstechnikával.
  • Háromkoordinátás mérőgép vagy hasonló méréstechnika üzemeltetése tapasztalt munkatársak alkalmi támogatásával.
  • Hibák azonosítása és a selejtes alkatrészek selejtezése
  • Kezdeti és egyéb mintavizsgálati jegyzőkönyvek elkészítése, valamint a vizsgálati eredmények értékelése tapasztalt munkatársak támogatásával.
  • Lézeres címkézőgép működtetése
  • Munkavállalók önellenőrzésének oktatásában és képzésében való segítségnyújtás
  • FMEA-k, SPC-k, gépi képességelemzések önálló végrehajtása
  • Beérkező áruk ellenőrzése
  • Dokumentáció és jelentéstétel
  • Támogatás a minőségügyi auditok tervezésében és végrehajtásában
  • Támogatás új mérési módszerek, munkafolyamatok és a munka minőségének javításában

Elvárások

  • Többéves szakmai tapasztalat minőségellenőrként hasonló területen, végzettség nem szükséges
  • Tapasztalat Zeiss Calypso mérőgép-szoftver használatában
  • Aktív, kommunikatív, középfokú angol nyelvtudás - B1 szintnek megfelelő (ellenőrzésre kerül)
  • Fizikai terhelhetőség
  • Csapatorientált hozzáállás

Amit kínálunk

Jelentkezzen még most, amennyiben kellemes munkakörnyezetben szeretne dolgozni a gyönyörű nyugat-németországi Prüm városában a világhírű Tesla Inc-nél, amely környezetbarát és innovatív elektromos járműveket tervez és gyárt a jövő mobilitási igényeinek kielégítésére!

Az alábbiakat kínáljuk Önnek:
  • Szállás biztosított (többnyire kétágyas szobákban)
  • Versenyképes fizetés (Bruttó 18-22 € órabér)
  • Heti 38 garantált munkaóra
  • Nettó havi 2030€ - 2400€ fizetés 1-es adókategóriában

Céginformáció

A Gi Group egy nemzetközi munkaerőközvetítő cég, ami több, mint 500 kirendeltséggel rendelkezik 40 országban. Ügyintézésünk teljeskörű jelentkezőink számára, akár először vannak Németországban, akár már tapasztalt külföldi munkavállalók.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja fényképes, ANGOL nyelvű önéletrajzát.