Minőségellenőr munkatárs

  • Cég neve

    Pharma Print Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Richter Gedeon utca 7.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az ellenőrzési utasításokban rögzített ellenőrzési feladatok felelősséggel végzett, maradéktalan és teljes körű végzése
  • Végtermékminták, minőségügyi dokumentáció elkészítése a szállított tételekhez a megrendelők részére
  • Vállalatirányítási rendszerben való rögzítések
  • Az ellenőrzésekről az előírt dokumentumok rendszeres vezetése, archiválása
  • Az ellenőrzések során feltárt hiányosságok kiküszöbölése érdekében azonnali intézkedés a vezetés felé
  • A szoftveres ellenőrzési folyamatok végrehajtásához szükséges számítástechnikai feladatok
  • A hiányosságok dokumentálása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű általános számítógépes ismerete
  • Önállóság, problémamegoldó készség
  • Pontos, precíz munkavégzés,

Előnyt jelent

  • Nyomdaipari végzettség és/vagy gyakorlat
  • Minőségbiztosítási ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Bejárási támogatás

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

„Egy cég. Egy szellem. Egy család” - A Pharma Print Kft német tulajdonú nemzetközi vállalat, a Faller Packaging Group tagja. Nyolc európai helyszínen több mint 1300 alkalmazottja fejleszt első osztályú csomagolási megoldásokat és innovatív ellátási lánc rendszereket. Együtt könnyebbé, biztonságosabbá és hatékonyabbá tesszük az egészségügyi ellátást.

Szakmai önéletrajz, bérigény megjelöléssel és
egy nyilatkozat arról, hogy a pályázattal kapcsolatban a személyes adatait kezelhetjük.