Minglida (Hungary) Technológiai Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Minőségellenőr

    Minglida (Hungary) Technológiai Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1165 Budapest, Margit utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártásindításkor a szükséges dokumentációk és a meghatározott paraméterek igazolható ellenőrzése
  • Önálló folyamatos gyártásközi termékellenőrzés elvégzése
  • A mérési eredmények előírás szerinti dokumentálása
  • Hibák rögzítése, javító intézkedések megfogalmazása, bevezetésének nyomon követése és visszamérése
  • Eltérés esetén a nem megfelelő anyagok zárolása, részvétel a lehetséges hibaokok feltárásában
  • Mintagyártásban való aktív közreműködés
  • Operáció és logisztikai terület minőségügyi támogatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Termelésben és minőség-ellenőrzés területén szerzett tapasztalat
  • Szisztematikus, együttműködő gondolkodás
  • Műszaki rajz ismeret

Előnyt jelent

  • Autóipari alkatrészek minőségellenőrzésében szerzett tapasztalat
  • 3D-s mérőgép ismerete és programozásban való jártasság

Amit kínálunk

  • versenyképes, bejelentett bér
  • cafeteria juttatás

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Minglida Csoport vezető szerepet tölt be az európai autó- és autóalkatrész beszállítói között és Közép-Európa egyik legnagyobb alumínium alváz gyártója.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!