Minőségellenőr (MatSol.)

  • Cég neve

    Hübner-H Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A tavaly 25 éves jubileumát ünneplő, s ma már több mint 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjáró rendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.

Feladatai:

  • A kimenő és bejövő áruk vizsgálata az érvényes ellenőrzési utasítások, specifikációk, rajzok, és szabványok alapján.
  • Folyamatközi vizsgálatok elvégzése, termelési folyamatok felügyelete és fejlesztése.
  • Első és újragyártások bemintázása, jegyzőkönyvek elkészítése és továbbítása. Minőségi bizonylatok elkészítése.
  • Minőség-ellenőrzés dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek és egyéb igazolások kitöltése.
  • Reklamációk kezelése.
  • Minőségirányítási rendszer felügyelete és fejlesztése.
  • Auditok (külső, belső) előkészítése, első minták vevői átvételének előkészítése és lebonyolítása.
  • Kiértékelések, megelőző és javító intézkedések elvégzése, koordinálása.

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség (fém/műanyag / gépipari).
  • Gyakorlati tapasztalat mérőeszköz használatból (pl. tolómérő, mikrométer).
  • Rajzolvasási (műszaki) gyakorlat és tapasztalat.
  • Számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint).
  • Csapatmunkára való képesség és terhelhetőség.
  • Jó együttműködő, problémamegoldó és kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt.
  • Pontos, precíz munkavégzés, önellenőrzés.
  • Rugalmasság.
  • Proaktivitás.
  • Megoldáscentrikusság.
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:

  • Minőségirányítási szabványok ismerete (ISO 9001, IATF 16949).
  • Minőségbiztosítási gyakorlat és gumiiparban szerzett tapasztalat.
  • SAP-ismeret.
  • Német / angol nyelvtudás írásban és szóban.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál.
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat.
  • Széleskörű juttatási rendszer:
    • SZÉP-kártya,
    • Havi prémium, 13.havi fizetés,
    • Bejárás támogatása,
    • Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,
    • Beiskolázási támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója a cégcsoport honlapján elérhető.

Hübner-H Gumi-és Műanyagipari Kft. H-4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.