Minőségellenőr

  • Cég neve

    KAPOSPLAST Kft.

  • Munkavégzés helye

    7400 Kaposvár, Szigetvári utca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Késztermék minőségi és fizikai paramétereinek ellenőrzése, mérőeszközzel történő mérése, dokumentálása.
  • Műszakban történt eseményekről jelentés készítése.
  • Utasításoknak megfelelő ellen mintakezelés.
  • Együttműködés a Termelési osztállyal, minőségi eltérés esetén jelzés az illetékes személynek.

Elvárások

  • Érettségi és/vagy középfokú szakirányú végzettség.
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság.
  • Határozott, döntésképes személyiség.
  • Rendszerszintű gondolkodás.
  • Készség önálló és csapatmunkában való munkavégzésre.
  • Munkájára igényes, alapos.
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség.
  • Nagyfokú terhelhetőség, hétvégi munkavégzésre, ill. nappali és éjszakai munkavégzésre való hajlandóság.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat vagy gyakorlat.
  • Azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszonyt egy stabil hátterű magyar tulajdonú cégnél.
  • Teljes munkaidő.
  • Alkalmazotti jogviszony.
  • Vidékről bejáró dolgozóknak utazási költségtérítés.
  • Szállás lehetősége.
  • Telephelyünkön rendszeres orvosi ellátást.
  • Folyamatosan fejlődő technikai környezetet.
  • Azonnali kezdési lehetőséget.
  • Munkakörnek megfelelő bérezés.

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

  • Kaposvári munkavégzési hely.
  • Évről évre folyamatosan fejlődő kaposvári cég.
  • Magyarország egyetlen műanyagszálgyártó vállalata.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.