Minőségellenőr

  • Cég neve

    Huonker Hungária Kft

  • Munkavégzés helye

    2060 Bicske, Tatai út 35.

  • Fizetés

    Bruttó 2 100 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A széria és mintagyártás folyamatos ellenőrzése a vevői, illetve a szabványi előírásoknak megfelelően.
  • Gyártásindítások jóváhagyása.
  • A gyártásközi rendszeres és véletlenszerű ellenőrzések elvégzése, együttműködve az érintett terület dolgozóival.
  • Nem megfelelő termékek zárolása, esetleges válogatások koordinálása.

Elvárások

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • 3 műszak vállalása hétfőtől péntekig

Előnyt jelent

  • Bicske közeli lakóhely
  • Német vagy angol nyelv kommunikációképes ismerete
  • Fröccsöntésben szerzett minőségbiztosítási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes induló órabér
  • 30% műszakpótlék 18:00-6:00 között
  • Cafeteria havi nettó 25.000 Forint értékben
  • Termelési bónusz havonta nettó 30.000 Forint értékben
  • Munkatársi ajánlási bónusz
  • Iskolakezdési támogatás (jogosultsági alapon) és karácsonyi bónusz
  • Céges rendezvényeken való részvételi lehetőség
  • Támogatott meleg étkezési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk Bicskén működik, ahol kis és közepes szériájú alkatrészek, műanyag/fém csatlakozók, valamint szerelvények gyártása, összeszerelése és tamponozása zajlik.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérem csatolja rövid fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével!