Minőségellenőr

  • Cég neve

    HALTECH Kft.

  • Munkavégzés helye

    8184 Balatonfűzfő

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termékeink gyártásának minőségbiztosítása beszállítástól a kiszállításig
  • Alapvető laboratóriumi vizsgálatok végzése (tömegmérés, nedvesség tartalom meghatározása, préstestek méreteinek meghatározása
  • Mérőműszerek felügyelete, kalibrálásra alkalmas állapotuk biztosítása
  • Gyártáshoz kapcsolódó minőségügyi dokumentumok kezelése / Beszállítókkal, vevőkkel ill. a termelésben érintettekkel való minőségügyi kapcsolattartás (német vagy angol nyelven is)
  • Auditokra való felkészülés, az auditokon való aktív részvétel

Elvárások

  • Lehetőleg felsőfokú vagy középfokú végzettség
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos végzettség, továbbképzés előnyt jelent
  • Aktív, magabiztos minimum középfokú német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség, minőségszemlélet, csapatmunka

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatási csomag (cafeteria)