Minőségellenőr

  • Cég neve

    GYEGÉP Kft.

  • Munkavégzés helye

    3300 Eger

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akik nem ijednek meg a nagy és egyedi gépek, gépegységek, alkatrészek méreteinek ellenőrzéseitől, hegesztési varratok vizsgálatainak az elvégzésétől.
Amennyiben rendelkezik műszaki végzettséggel és jártas a méréstechnikában, akkor várja Önt az egri GYEGÉP Kft!
Feladatok:
  • hegesztett, forgácsolt, festett, szerelt munkadarabok vizsgálata, minősítése,
  • vizsgálati jelentések készítése,
  • mérőeszközök kalibrálása,
  • dokumentálás.

Elvárások

  • műszaki végzettség és/vagy gépiparban eltöltött minőségellenőri tapasztalat,
  • műszaki rajz értelmezése, az abban meghatározott minőségi kritériumok mérése
  • szorgalom és megbízhatóság,
  • hagyományos mérőeszközök használatában jártasság,
  • számítógép használatában jártasság (Microsoft Office - Word, Excel).

Előnyt jelent

  • gépgyártási ismeretek,
  • felsőfokú végzettség
  • VT, PT vagy bármely más anyagvizsgáló képesítés vagy gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Családias hangulatú, megbízható munkahely,
  • állandó egy műszakos munkarend,
  • versenyképes bérezés,
  • bejárás támogatás,
  • szakmai továbbképzési lehetőség,
  • munkaruha biztosítása,
  • SZÉP kártya juttatás.

Céginformáció

GYEGÉP Kft. negyedik generációs, magyar tulajdonú közép vállalkozás.
A cég specialitása: Ipari, egyedi- és kis szériás gép- és berendezésgyártás.
„Házon belül” kerül megvalósításra a gépgyártás minden lépése a darabolástól,
a lakatos, hegesztő munkákon, ill. az elő-, és készre forgácsoláson
át a felületkezelésig, és készre-szerelésig.
A cég nagy gyakorlattal rendelkezik energetikai gépek, berendezések,
vegyipari gépek, hulladékkezelési gépek, bányaipari gépek, faipari gépek
és sok egyéb egyedi gép gyártásában.

További információ a www.gyegep.hu honlapon található.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar fényképes önéletrajzát!