Minőségellenőr

  • Cég neve

    Gi Group Recruitment Kft.

  • Munkavégzés helye

    Komárom, Komárom-Esztergom, Hungary

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Főbb feladatok, munkák:

Partnercégünk Európa legnagyobb összehajtható kartondoboz gyártójaként kiemelkedő tapasztalattal rendelkezik az ofszet nyomtatott kartondobozok és a hullámkarton csomagolóanyagok előállításában. Bővülés miatt, itt az alkalom, hogy csatlakozz ügyfelünkhöz MINŐSÉGELLENŐR pozícióba! EZEK A FELADATOK VÁRNAK MAJD RÁD:​​​​​ * Termékellenőrzés a megállapított ellenőrzési szinteknek megfelelően, valamint folyamatspecifikációk, egyéb vevői követelmények alapján; * Mintagyűjtések; * Gyártó gépek ellenőrzése; * Termékek végellenőrzése; * Területi rend betartása.

AMI A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES

  • Középfokú végzettség;
  • Min. 1 év minőségellenőri tapasztalat;
  • ​​​​Alapszintű számítógépes ismeretek (MS Office ismeret);
  • Precíz munkavégzés.

AMIT AZ ÜGYFELÜNK KÍNÁL

  • Tapasztalati szintnek megfelelő motiváló alapbér;
  • Alapbéren felül 30%-os műszakpótlék, bónusz és étkezési támogatás;
  • Ingyenes céges buszjárat Komárom 100 km-es körzetén belül;
  • Fejlődési és tanulási lehetőség.

EGYÉB INFORMÁCIÓK

  • Munkaidő: Folyamatos 12 órás műszak (3 nap munka, 3 nap pihenő) - első hónapban a betanulás alatt kizárólag nappalos műszak;
  • Munkavégzés helye: Komárom.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.