Minőségellenőr (Budaörs)

  • Cég neve

    3Dhistech

  • Munkavégzés helye

    Pest,Budaörs,Hársfa utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

3Dhistech

A 3DHISTECH a digitális patológiában, digitális mikroszkópok, laboreszközök fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető magyar vállalat.

Folyamatosan bővülő cégünk budaörsi munkavégzési helyére keresünk Minőségellenőr kollégákat.

Amit kínálunk:

  • az új munkatárs egy nagy presztízsű vállalat sikeres, professzionális és innovatív csapatának lehet a tagja
  • stabil csapatot, a fluktuációnk minimális, nem cserélődnek a kollégák hetente
  • mentoring programot
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőséget, meglévő szakmai tudás mélyítését
  • nemzetközi szinten is egyedi rendszerek fejlesztésében való részvételt
  • önállóságot
  • változatos munkát
  • hosszú távú együttműködést
  • teljesítményt elismerő bérezést

Feladatok:

- gyártásban előállított alkatrészek megfelelőségének igazolása ellenőrző mérésekkel

-mérőeszközök napi szintű felügyelete

-részvétel a gyártásban előállított alkatrészek raktározásával kapcsolatos feladatokban

-eltérések (nem megfelelőségek) rögzítése és nyomon követése a kooperációs gyártásban előállított alkatrészek tekintetében

-szükség esetén részvétel a belső és külső auditokon

-felel a mérőeszközök felügyeletéért (hitelesítések, kalibrálások, ellenőrzések)

Elvárások:

-legalább középfokú végzettsége van

-több éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik minőségellenőrzés területén

- precíz, pontos

- hibakereső attitűddel rendelkezik

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés