Minőségellenőr

  • Cég neve

    ACPS Automotive Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Boróka utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Minőségellenőri feladatok ellátása a végszerelde területén.
  • Termék és folyamat ellenőrzése a vonatkozó dokumentációk és gyártási és ellenőrzési utasítások alapján
  • Nem megfelelőségek esetén zárolások, elkülönítések, visszakeresések és raktárból történő visszahívások végrehajtása, valamint visszajelzés adása a termelésben dolgozók felé
  • Dokumentációk kezelése

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
  • Határozott kiállás, jó kommunikációs képesség
  • Együttműködés csapaton belül és a társterületekkel
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex juttatási csomag
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap)
    • gyári operatív bónusz
    • hűségbónusz
    • baba bónusz
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • Kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • Igényes munkakörnyezet
  • Vállalati mobilcsomag
  • Biztos, bejelentett munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér
  • Új munkatársaink betanulását képzéssel támogatjuk

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A németországi központtal rendelkező, több mint 1800 főt foglalkoztató ACPS cégcsoport legnagyobb gyártóbázisa a magyarországi, kecskeméti ACPS Automotive Kft. A vállalat dinamikusan és töretlenül fejlődik, évről-évre több mint 1,2 millió darab vonóhorog hagyja el a gyártósorokat, rekord árbevételt eredményezve. Ezt a hatalmas mennyiséget hegesztőrobotok, CNC megmunkáló gépek és szerelősorok folyamatos telepítéseivel éri el, amelyeket szakképzett munkaerő működtet. A több mint 1100 főt foglalkoztató üzemben a termelés mellett kiemelkedő szerep jut a fejlesztésre is, ugyanis az utópiacra gyártott termékek mindegyikét Magyarországon fejleszti egy több mint 50 főt foglalkoztató fiatalos, innovatív fejlesztőmérnökségi osztály. Vállalatunk, az ACPS Automotive Kft. az ország egyetlen nagyüzemi vonóhorog gyártója: „vonóhorog gyár Magyarország szívében”.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el fényképes önéletrajzát. A pályázat elbírálásához feltétlenül szükség van az önéletrajzra.