Minőségbiztosítási technikus

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Miskolc

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Miskolci partnerünk által, ipari parkban üzemeltetett gyáregységébe keresünk:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUS

jelentkezőket.

Feladatok:

  • Félkész- és késztermékek ellenőrzése, mérése-és azok dokumentálása az ellenőrzési munkautasítások és csomagolási utasítások alapján
  • Hibás termék azonosítása, kezelése, minőségi jelentés készítése, illetve a minőségügy támogatása
  • Biztonsági szabályzatok betartása és a zárolt anyagok kezelése, dokumentálása
  • Minták előkészítése
  • Reklamációs folyamatok menedzselése, hibaanalízis, javaslattétel javító intézkedések bevezetésére, intézkedések, akciótervek nyomon követése
  • Minőségügyi folyamatokkal kapcsolatos dokumentáció és kimutatások kezelése
  • Minőségügyi KPI-ok felügyelete és betartatása
  • Aktív részvétel a minőségirányítási rendszer fejlesztésében, új termékek, folyamatok bevezetésével kapcsolatos feladatok minőségügyi oldalról történő szakmai támogatása és irányítása

Munkaidő: 12 órás műszakokban (3 nap munkanap, 3 nap pihenőnap)

Elvárások:

  • Minőségbiztosítási/Műszaki végzettség, minőségbiztosítási szakmai tapasztalat
  • Megbízható, precíz és önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
  • Rendszer szemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Angol, vagy német nyelvtudás
  • Előnyt jelent: gyártó cégnél - vagy hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

Miért érdemes minket választani?

  • Mentori-és HR szinten támogatott betanítási folyamat
  • Bejárástámogatás (100%-ban)
  • Cafeteria