Minőségbiztosítási technikus

  • Cég neve

    Kromberg és Schubert Kft.

  • Munkavégzés helye

    9730 Kőszeg, Cáki út 5.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- Termékek – vevőrajz alapján történő – méréses ellenőrzése
- Metszeti képek készítése, kiértékelése
- Vevőspecifikus minősítő vizsgálatok elvégzése
- A fentiekhez tartozó dokumentációk elkészítése

Elvárások

- Középfokú műszaki végzettség
- Műszaki rajzok olvasása, értelmezése
- Alapszintű méréstechnikai ismeretek (tolómérő, mikrométer, mérő mikroszkóp)
- Német és/vagy angol nyelv ismerete
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
- Felelősségteljes munkavégzés
- Jó kommunikációs készség
- Magabiztos, pontos, önálló problémamegoldó munkavégzés
- Kétműszakos munkarend vállalása (szükség esetén)

Előnyt jelent

- Autóiparban szerzett tapasztalat
- APQP – PPAP alapismerete
- 3D koordináta mérőgépen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Határozatlan idejű munkaszerződés
- 40%-os (emelt) műszakpótlék
- Bónuszrendszer (havi jelenléti bónusz, éves bónusz /cafeteria/, csatlakozási bónusz)
- 100%-os utazási támogatás (bérlet vagy céges buszjárat Szombathely, Zalaegerszeg, Vasvár és Körmend irányából)
- Munkavállalói ajánlási bónusz / betanítási bónusz
- Havi tombola készpénz kifizetéssel
- Szemüveg támogatás
- Jubileumi juttatás
- Céges ünnepségek, rendezvények (jubileumi vacsora, grill-party, egészségnap)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

- Stabilitás: 1991. óta folyamatos termelés
- Biztos jövő: folyamatos technológiai beruházások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva.