Minőségbiztosítási szakember

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    Kecskemét

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Szeretnél egy stabil cégnél dolgozni? Imádod a pörgést és a változatos feladatokat?

Kecskeméti multinacionális partnercégünk részére keresünk

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI SZAKEMBER

munkatársakat.

Feladatok:

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás a beszállított termékek minőségével kapcsolatban
  • Elsőminták jóváhagyása
  • Beszállítókkal kapcsolatos reklamáció kezelés
  • Beszállítók akcióinak nyomon követése, közös folyamatok javítása
  • Alkalmanként a beszállítók meglátogatása, auditálása, beszállítók tevékenységének fejlesztése
  • Nem megfelelőség esetén a helyzet feltárása, és megoldás keresés a minőségbiztosításban használt toolok segítségével (8D, FMEA, CP, 5Why, PDCA, Ishikawa)
  • Beérkező alapanyagok minőségellenőrzési folyamatainak koordinálása
  • Szükség esetén utómunkák, válogatások egyeztetése, selejt kezelés

Elvárások:

  • Autóiparban, minőségbiztosítás területen szerzett minimum mérnöki tapasztalat (elsősorban SQD tapasztalatot várunk, de szívesen várunk pályázókat, akik más kapcsolódó vevői, APQP, Termelés minőségbiztosítás területén szereztek mérnöki tapasztalatot, és váltanának beszállítói szakterületre.)
  • Angol nyelvtudás használata a mindennapi szakmai kommunikációban
  • Minőségbiztosításban használt eszközök alapos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Fémipar/műanyagipari gyártás területén szerzett tapasztalat

Munkáltató profilja:

Kecskeméti telephellyel rendelkező német tulajdonú vasúti fékrendszerek gyártásával foglalkozó cég.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Kecskemét

Amit kínálunk

  • Baráti légkörű, összetartó munkatársi csapat tagja lehetsz
  • Támogató vezető
  • Folyamatosan fejlődő, modern vállalati környezet
  • Ingyenes, sokszínű sportolási lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Élet- és baleset biztosítás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök