Minőségbiztosítási rendszermérnök

  • Cég neve

    CSABA METÁL Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5600 Békéscsaba, Kerek tanya 637.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

• Feladata a belső és külső minőségirányítási felülvizsgálatok tervezése, szervezése és elvégzése
• Feladata a működéshez szükséges minőségirányítási és környezetirányítási dokumentációk
elkészítése és/vagy jóváhagyása, ill. azok felülvizsgálata
• Felelős a minőségügyi reklamációk kivizsgálásáért, javító intézkedések kidolgozásáért,
dokumentációk frissítéséért 10 munkanapon belül
• Felelős a nem-megfelelőségek kivizsgálásáért, javító intézkedések kidolgozásáért
• Feladata a minőségirányítási és környezetirányítási rendszer folyamatos fejlesztése, az ehhez
szükséges személyi és tárgyi feltételek biztosítására javalattétel
• Feladata a minőségügyi oktatások szervezése, lefolytatása a minőségirányításban
közreműködők körében
• Felel az előírt minőségügyi vizsgálatok elvégzéséért, elvégeztetéséért
• Ellátja a helyesbítő, megelőző tevékenységekkel kapcsolatos koordinációs teendőket, ill.
végrehajtás után ellenőrzi és értékeli azokat

Elvárások

• Felsőfokú végzettség műszaki/minőségbiztosítási területen;
• Aktív angol és/vagy német nyelvtudás
• Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
• Fémipari tapasztalat előnyt jelent
• Minőségbiztosítási rendszerek ismerete-IATF szabványismeret + rendszerauditori képesítés
•VDA 6.3 szabványismeret + auditori képesítés
• Rendszerszemlélet
•Igényes, precíz munka a dokumentációkezelésben

Amit kínálunk

• Változatos feladatok
• Szakmai- és személyes fejlődés lehetősége
• Letelepedés és munkába járás támogatása

Céginformáció

A Csaba Metál Öntödei Zrt. 1999. augusztus 1-én alakult, 100%-ig magyar magántulajdonú vállalat. A Zrt. Békéscsabán 2005. júniusig kizárólag alumíniumnyomásos öntészettel foglalkozott főként autóipari beszállítóként, majd ezt követően felvásárlással kiegészült a társaság szeghalmi telephelyén folytatott fémszerkezet-gyártással. Békés megye egyik legnagyobb munkáltatójaként, 2 telephelyén jelenleg 1.000 főt foglalkoztat.