Minőségbiztosítási munkatárs

  • Cég neve

    Nádasdi Baromfifeldolgozó Kft.

  • Munkavégzés helye

    2212 Csévharaszt, Petőfi Sándor utca 69.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • gyártás során termék és személyzeti higiénia ellenőrzése, felügyelete
  • a termelőüzem higiéniai állapotának, takarítottságának folyamatos felügyelete (beleértve a külső területeket)
  • dolgozók részére időszakos és rendszeres oktatások tartása
  • belső auditokban részvétel – a nem megfelelősség korrigálása, dokumentálása, a vállalat minőségirányítási rendszerének felügyelete
  • a MIR teljes dokumentációjának naprakészen tartása
  • folyamatauditokon, termékauditokon részvétel
  • a kötelező laboratóriumi vizsgálatokra minták előkészítése
  • folyamatos kapcsolattartás a hatósági szervekkel, laboratóriumokkal, üzemorvossal, beszállító partnerekkel, vevőkkel
  • a vevői elégedettség mérése, adatszolgáltatás számukra (gyártmánylapok, specifikációk, kérdőívek, gyártáshoz kapcsolódó információk)
  • a minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági rendszer dokumentumainak kezelése, frissítése, szükséges utasítások elkészítése,
  • az üzem felkészítése a vevői auditokra,
  • az auditokon való aktív részvétel,
  • az auditok után az intézkedési tervek, bizonyítékok elkészítése, továbbítása az auditoroknak

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • 3-5 éves élelmiszeripari releváns szakmai tapasztalat
  • ISO, IFS szabványok ismerete
  • megbízható, határozott, magabiztos személyiség
  • termelési higiéniával, személyi higiéniával kapcsolatos alapvető ismeretek
  • szövegszerkesztő (Word) megfelelő használata
  • felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent

  • élelmiszeripari tapasztalat
  • élelmiszeripari jogszabályok ismerete

Amit kínálunk

  • szakmai kihívást, fejlődési lehetőséget kínálunk
  • stabil, megbízható, hosszútávú munkalehetőség

Céginformáció

A Nádasdi Baromfifeldolgozó Kft. Csévharaszt községben működő baromfivágóhídja 1992-ben családi kisvállalkozásként  kezdte meg működését és hosszú évek kitartó munkája eredményeként mára közel 2 milliárd forint forgalmat bonyolító, 70 főt foglalkoztató Kft.
A cég még ma is a Nádasdi család irányítása alatt működik. Filozófiánk, hogy mindig a piaci igényeknek megfelelő - lehetőségeink szerint - legjobb minőségű árut állítsuk elő, kedvező áron.
Az élő állatok beszerzése az ország legjobb termelőitől történik és hosszú távú megállapodásokon alapszik. A kizárólag hazai telepekről származó élő csirkét állatvédelmi és állategészségügyi szempontból megfelelő, korszerű módon szállítjuk be a vágóhídra.

Fényképes önéletrajzot  a fizetési igény megjelölésével várjuk.