Minőségbiztosítási mérnök

  • Cég neve

    VIDEOTON Elektro-PLAST Kft.

  • Munkavégzés helye

    Kaposvár

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Csatlakozz a VIDEOTON csapatához!

NÁLUNK SIKERES LEHETSZ!

50 éve vagyunk jelen a hőre lágyuló műanyag fröccsöntés és a késztermék szerelés területén. Vállalatcsoportunkat a VIDEOTON-t világszinten ez első 100 elektronikai alkatrészgyártó között tartják számon. A kaposvári és marcali gyáregységünkben együttesen 1300 munkatársunk az ipar 4.0 megoldásokat alkalmazva szolgálja ki világszínvonalú partnereinket. Mindamellett, hogy Családbarát munkahely vagyunk 2018-ban innováció kategóriában az Év gyára lettünk, 2020-ban pedig elnyertük az Üzleti Etikai Díjat.

Minőségbiztosítási mérnököt keresünk

Nálunk ezek lesznek a feladataid:

  • Az üzemi minőségbiztosítási rendszert kell felügyelned és fejlesztened
  • Minőségi mutatószámokat monitorozol, minőségjavító akciókat szervezel, végrehajtasz és visszaellenőrzöd
  • PPAP dokumentációt készítesz, készíttetsz (folyamatábra, ellenőrzési terv, PFMEA)
  • Aktívan részt veszel reklamációk, minőségi problémák kivizsgálásában
  • Kapcsolatot tartasz a vevőkkel minőségügyi témákban

Te vagy az ideális jelöltünk, ha

  • rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel
  • középfokú angol nyelvtudással
  • ismered a Minőségirányítási rendszert (ISO9001)
  • képes vagy önálló feladatvégzésre
  • határozott fellépésű, jó kommunikációs képességű, dinamikus, ambiciózus, kreatív és precíz személyiség vagy

Előnyt jelent:

  • Minőségügyi szakmérnöki végzettség
  • IATF16949 tapasztalat
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Az állás betöltéséhez elengedhetetlen a magyar nyelv ismerete! Az önéletrajzban kérjük a bérigényt megjelölni!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök