Minőségbiztosítási Mérnök-Vevői reklamációkezelő

  • Cég neve

    Bock Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    8456 Noszlop

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vevőkkel termékminőség-problémák esetén.
  • Vevői reklamációk, minőségi problémák teljes körű kezelése: elemzése, kiértékelése és dokumentálása SAP vállalatirányítási rendszerben, 8D riportok készítése.
  • Hibaanalízis készítése, javító és megelőző intézkedések foganatosítása, bevezetésének ellenőrzése, majd a hatékonyság ellenőrzése.
  • A vonatkozó követelményeknek és szabványoknak való megfelelés biztosítása, azok betartásában való közreműködés.
  • Tanúsító, és vevői auditokra történő felkészülés, azok lebonyolításában való aktív részvétel.
  • Folyamat fejlesztés, folyamatoptimalizálás.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy minőségirányítási végzettség.
  • Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat hasonló pozícióban.
  • ISO 9001:2015 és VDA 6.3 szabványismeret.
  • Minőségügyi módszerek, okelemző és problémamegoldó technikák ismerete.
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás szóban és írásban.
  • SAP ismeretek.
  • Kiváló kommunikációs és jó együttműködési készség.

Előnyt jelent

  • Minőségirányítási rendszerek működtetésben szerzett tapasztalat.
  • Vevői auditok támogatásában szerzett tapasztalat.
  • Hibaanalízisben használt eszközök gyakorlati ismerete:
  • FMEA, 5WHY, CPL, MSA.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés.
  • Jelenléti prémium és cafetéria már a próbaidő alatt is.
  • Kiváló munkakörnyezet egy dinamikus csapatban.
  • Szakmai fejlődés, karrierépítési lehetőség.
  • Stabil munkahely, hosszútávú, biztos munkalehetőség.
  • Munkába járás támogatása.

Céginformáció

A Bock Hungária Kft. a nemzetközi érdekeltségű Bock cégcsoport tagja. Piacvezető német családi vállalkozásként Magyarországon Ajkán, Noszlopon és Nemesvámoson rendelkezik telephellyel. Ma már több mint 1000 Kollégának köszönhetjük cégünk töretlen sikerét az irodabútor alkatrészgyártás, műanyag fröccsöntés, illetve fröccsöntő szerszámgyártás területén. Megnövekedett feladataink ellátására keressük új kollégánkat noszlopi telephelyünkre az alábbi munkakörbe.

Várjuk jelentkezését magyar és német nyelvű önéletrajzának megküldésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.