Minőségbiztosítási mérnök

  • Cég neve

    Terrán Tetőcserép Gyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    7630 Pécs

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Minőségügyi folyamatok, illetve szabványok bevezetésének támogatása;
  • Minőségügyi projektek ütemezése és vezetése;
  • A vonatkozó szabványoknak való megfelelőségek monitoringja, nem-megfelelőségek kiszűrése és kivizsgálása;
  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel és az azokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése;
  • Gyártási folyamatok során felmerülő minőségügyi problémák azonosítása;
  • Üzemi gyártási ellenőrzési rendszer létrehozása és működtetése;
  • Gyökérok elemző módszerek alkalmazása, FMEA létrehozása;
  • A területhez kapcsolódó riportok elkészítése a divízió igazgató felé;
  • A gyártásban dolgozó munkatársak képzése a minőségi előírásokról és a legjobb gyakorlatokról;
  • Rendszeres kapcsolattartás és együttműködés a szervezet üzleti területeivel;
  • A gyáregység auditokra való felkészítésében való közreműködés;
  • Esetleges kapcsolattartás a vevőkkel, a vevők képviselőivel, vevői panaszok kezelése;
  • Minőségügyi csapatban való együttműködés (divízió igazgató, minőségellenőrök és technikusok)

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú (Bsc/Msc) műszaki végzettség;
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat elektronikai és / vagy építőanyag-gyártási környezetben;
  • CAD programok és MS Office ismerete;
  • Releváns szabványismeret - ISO, IEC, IATF, VDA;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Magabiztos angol nyelvtudás, német nyelvtudás pluszban előny

Amit kínálunk

  • Színvonalas és modern munkakörnyezet
  • Családias vállalati kultúra
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Lendületes, fiatalos, együttműködő csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 7630 Pécs

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk értékrendjének alapja már a kezdetektől fogva a folyamatos innováció, valamint a fenntartható minőség, termékeink, és partnerkapcsolataink tekintetében egyaránt. Szeretnénk nagyvállalatként, azonban egy magyar családi vállalkozás értékeit megőrizve fejlődni úgy, hogy hosszú időn át tudjuk vevőink számára a TERRÁN minőséget garantálni.
Ezúttal napelemes tetőcserép - GENERON - gyártó divíziónkba keressük szakértő kollégánkat!

Ha szeretnél profi környezetben dolgozni, egy 100%-ban magyar tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál, akkor kattints a ‘Jelentkezem’ gombra!