Minőségbiztosítási mérnök

  • Cég neve

    Springfix Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2500 Esztergom, Látóhegyi út 4.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Minőségirányítási vezető támogatása a belső minőségbiztosítási eljárások, szabványok és előírások meghatározásában, tárgyalásában
  • Vevő látogatásokon, auditokon való részvétel, akciótervek készítése, azok követése
  • A vevő specifikus követelmények (CSR) betartatása.
  • Részvétel új termékek és folyamatok bevezetésében
  • Törvényeknek, rendeleteknek és ISO követelményeknek való megfelelés
  • Mérések, vizsgálatok elvégzése, elvégeztetése, nyomon követése (R&R, CPK)
  • Minőségügyi eszközökben való jártasság (8D, PPAP, SPC, FMEA, CP)
  • Folyamatos fejlesztésben való aktív részvétel

Elvárások

• Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
• Szabványos gyártási felügyeleti szoftverek és az MS Office ismerete
• Kiváló analitikai, problémamegoldó és szervezeti készségek
• Képes önállóan dolgozni és több projektet kezelni
• Írásbeli és szóbeli angol vagy német nyelvismeret
• Célorientált, kezdeményező szellem, jó problémamegoldó képesség
• Felelősségérzet, megbízhatóság
• Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
• Döntő és magabiztos jellem
• B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent

  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványismeret, belső auditori végzettség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Német-olasz tulajdonú esztergomi autóipari vállalat

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.