Minőségbiztosítási mérnök

  • Cég neve

    QLM Development Center Kft.

  • Munkavégzés helye

    2045 Törökbálint

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A QLM Magyarország legdinamikusabban fejlődő komplex raktárlogisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalata.
Közel 250 fős cégcsoportunkban a tudás, az állandó fejlődés és a megoldásközpontúság a legfontosabb értékek.
Ember- és minőség központú munkakörnyezetünkben kiemelten támogatjuk a megfelelő munka-magánélet egyensúlyt,
illetve garantálható a hosszú távú karriercélok és szakmai sikerek megvalósítása.
Csatlakozz automatizálási csapatunkhoz, és precízségeddel, műszaki szaktudásoddal légy fontos részese az általunk elért eredményeknek!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Felsőfokú műszaki végzettség ,
  • specifikus szoftverismeretek (pl.: Eplan, AutoCAD, Solid Edge, SolidWorks),
  • automatizálási ismeret,
  • utazási hajlandóság.

Főbb feladatok, munkák

  • Minőségügyi ellenőrzések
    • műszaki rajzok és dokumentációk ellenőrzése minőségirányítási szempontok alapján,
    • külső és belső beszállítók időszakos minőségügyi ellenőrzése,
    • külső és belső vevői reklamációk kezelése.
  • Minőségügyi folyamatok fejlesztése, új folyamatok bevezetése és visszaellenőrzése,
  • projektekhez kapcsolódó rendszeres minőségbiztosítási megbeszélések szervezése,
  • projektek során felelősség a vevői igények betartatásáért,
  • tervezési utasítások felülvizsgálata tervezési dokumentumok ellenőrzése során; ezek betartásának kontrollja,
  • minőségi és mennyiségi átvételek időnkénti ellenőrzése a beszállítóknál és a Site-on,
  • ECO/ECR folyamatok során keletkező módosítások végig kisérése a bevezetésig minőségbiztosítási szempontok alapján,
  • gyártásközi minőség-ellenőrzés.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • minimum 3-5 év szakmai tapasztalat,
  • analitikus gondolkodásmód,
  • precizitás a munkavégzés minden részfolyamatában,
  • műszaki rajzok értelmezése,
  • angol nyelvtudás,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Érdekes, innovatív feladatok várnak,
  • lehetőséget biztosítunk folyamatos szakmai fejlődésre és széleskörű szakmai tapasztalatok megszerzésére,
  • a szakmai teljesítmény mögött minden esetben valódi összetartás, jó hangulatú, támogató csapat áll, mely fontos érték a cégnél,
  • biztosítjuk számodra a technikai feltételeket, hogy az iroda helyett otthon is dolgozhass - akár heti 2-3 napot,
  • stabil megrendelőkörrel rendelkező, növekvő cégcsoport vagyunk.

Jelentkezésedet a bérigényed megjelölésével és fényképes önéletrajz csatolásával várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.