Minőségbiztosítási mérnök

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5091 Tószeg, Jász-Nagykun-Szolnok

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnercégünk Európa egyik legnagyobb kerékpár gyártója, amely több, mint 20 éve tevékenykedik Magyaroszágon. Dinamikusan fejlődő csapatukba keresünk minőségbiztosítási mérnök munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártási folyamat teljes körű felügyelete, a minőségügyi rendszer működtetésében, továbbfejlesztésében való aktív részvétel
  • Reklamációk kivizsgálása és kezelése (8D, Ishikawa, 5Why)
  • Új termék bevezetési ellenőrzési folyamat kidolgozása
  • Gyártott termékek minőségi teljesítményének figyelemmel kísérése
  • Javító és megelőző intézkedések bevezetésének koordinálása
  • Beszállított aranyminták minőségének ellenőrzése és jóváhagyása, a beszállítói reklamációk kezelésében való aktív részvétel
  • Minőségellenőri csapat szakmai támogatása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóipari tapasztalat
  • Festő üzemi tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes bérezés
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!