Minőségbiztosítási mérnök

  • Cég neve

    POLYAX Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Bárándi utca 26.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése
  • Termék,- és auditfolyamatban aktív részvétel
  • Beszállítói folyamatok fejlesztése
  • Vevőkkel való kapcsolattartás minőségügyi területen  Reklamációkezelés
  • „Első minta” vizsgálati jelentések elkészítése a vevő felé

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (műszaki terület előny)
  • Autóipari követelmények ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Vevőorientált hozzáállás, segítőkészség
  • Megbízható személyiség, lojalitás
  • Csapatmunka

Előnyt jelent

  • Hasonló területeken szerzett munkatapasztalat
  • További nyelv ismerete, elsősorban német

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok, családias légkör
  • Szakmai és egzisztenciális fejlődési lehetőség
  • Vezetői támogatás
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.