Minőségbiztosítási mérnök

  • Cég neve

    OTTO FUCHS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca 12.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vevői kapcsolattartás, ezen belül:
  • Új projektekkel kapcsolatos vevői kommunikáció (APQP)
  • Elsőminta jegyzőkönyvek készítése és vevőfelé kommunikálása
  • Vevői reklamációk kezelése, 8D korrekciós intézkedések definiálása, követése
  • Vevői weboldalak követése, szükséges applikációk használata
  • Belső auditok és külső auditálások előkészítésének segítése.
  • Részt vesz a selejt és utómunka folyamatos csökkentésében, vezeti az erre kijelölt csoportot.
  • Részt vesz a folyamatos fejlesztésekben
  • A minőségbiztosítási rendszer követelményeinek megfelelő működésének támogatása.
  • Az IATF 16949 minőségbiztosítási, ISO 14001 környezetirányítási és ISO 50001 energiairányítási rendszerek előírás szerinti működésének ellenőrzése, részvétel a belső auditálásban.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnök) vagy minőségügyi végzettség
  • Gyakorlat APQP folyamatban, PPAP, FMEA és PCP készítésben
  • Probléma megoldó módszerek, mint ISHIKAWA, 5 miért és 8D ismerete
  • Minőségügyi, környezetirányítási szabványok és rendszerek ismerete (IATF, KIR, EgIR..stb.)
  • Folyékony angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Számítógépes ismeretek Excel, World, PowerPoint, SAP

Előnyt jelent

  • Gyakorlat vevői weblapok követésében, kezelésében
  • Több éves autóiparban, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • IATF, VDA 6.3 auditor tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag, dolgozói kedvezmények, ingyenes sportolási lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Céginformáció

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. közel 30 éve gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Mercedes AMG, Porsche. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg.
Folyamatosan fejlődő gyárunkba jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat: