Minőségbiztosítási mérnök

  • Cég neve

    NISSHO HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    2367 Újhartyán

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Minőségbiztositási mérnöki feladatok elletása.

Főbb feladatok, munkák:
• Minőségirányítási vezető támogatása a belső minőségbiztosítási eljárások, szabványok és előírások meghatározásában, tárgyalásában és megegyezésében
• Ügyfelek igényeinek felmérése és ezek teljesülése
• Együttműködés a társosztályokkal az eljárások és a minőségi előírások megállapítása érdekében, és ezek figyelemmel kísérése az elfogadott célokkal
• Minőségügyi témák kezelése SAP rendszerben
• Nyersanyagok minőségi követelményeinek meghatározása a beszállítókkal
• A minőség, az egészség és a biztonság normáinak meghatározása
• Annak biztosítása, hogy a gyártási folyamatok mind nemzeti, mind nemzetközi szinten megfeleljenek a szabványoknak
• Minőségbiztosítási és környezetvédelmi, egészségügyi és biztonsági tevékenységek teljesítményének ellenőrzése
• Törvényeknek, rendeleteknek és ISO követelményeknek való megfelelés
Minőségügyi eszközökben való jártasság (8D, PPAP, SPC, FMEA, CP)

Elvárások

 •Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
• Szabványos gyártási felügyeleti szoftverek és az Excel ismerete
• Kiváló analitikai, problémamegoldó és szervezeti készségek
• Képes önállóan dolgozni és több projektet kezelni
• Gépészmérnök vagy minőségbiztositási mérnök végzettség
• Kiváló írásbeli és szóbeli angol nyelvismeret

Személyes elvárások és feltételek:

• Célorientált, kezdeményező szellem, jó problémamegoldó képesség
• Felelősségérzet, megbízhatóság
• Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
• Döntő és magabiztos jellem
• B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent

Autóipari cégnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Utazási költségtérítés
  • Multinacionális környezet

Céginformáció

A Nissho Hungary Precíziós Kft. egy nemzetközi hátterű, műanyagiparban és az autóiparban tevékenykedő japán tulajdonú vállalat. Jelenleg az anyavállalat közép-európai leányvállalataként működő újhartyáni gyártóüzembe