Minőségbiztosítási mérnök

  • Cég neve

    Mubea Aerostructures Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3300 Eger, Faiskola utca 9.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (2 db)
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok megfelelő minőségének biztosítása
  • Gyártás közben felmerülő alapanyag problémák kezelése, megelőzése
  • Minőségbiztosítási célok elérése, fejlesztése
  • Beszállítókkal kapcsolatos változások kezelése, nyomon követése és koordinálása
  • Auditori feladatok ellátása az európai beszállító partnereknél
  • Beszállítói nem-megfelelősségek kezelése, reklamációmenedzsment
  • Aktív részvétel a beszállítók értékelésében, új beszállítók kiválasztásában, beszállítók folyamatainak fejlesztésében
  • Folyamatjóváhagyások
  • Első mintázási folyamatok koordinálása
  • Kapcsolattartás az anyacég minőségbiztosítási részlegével, valamint a vállalat beszerzési osztályával
  • Szoros együttműködés a vállalat minőségügyi csapatával
  • Kimutatások, riportok, jelentések, beszámolók készítése a minőségügyi vezető részére

Elvárások

Kit keresünk a csapatunkba?
Keressük csapatunk új tagját, aki egyaránt komfortosan érzi magát a hosszú órákon át tartó elmélyedt munkában és abban is, ha mind külföldi mind pedig magyar kollégákkal kell együtt dolgoznia. Ehhez elengedhetetlen, hogy jó csapatjátékos legyél, meggyőzően kommunikálj és megtaláld a közös hangot mindenkivel. A kommunikáció az írásos és az online platformok mellett időnként személyesen is zajlik. Előfordul tehát, hogy utaznod is kell majd rövidebb időre.
A munkaidőd legnagyobb részét a beszállítókkal való kapcsolattartás fogja kitenni, egészen a kezdetektől, az új partnerek felkutatásától a mindennapi problémák kezeléséig. Emiatt részünkről az egyik legfontosabb elvárás, hogy mindig a minőséget szem előtt tartva, legyenek új ötleteid és dolgozz a jó megoldásokon.

Elvárás, hogy magabiztosan kommunikálj angolul beszédben és írásban, mivel napi szinten vannak angol nyelven folytatott meetingjeink a beszállítókkal, az anyacégünkkel és az Airbus-szal is. Emelett előnyt jelent a német nyelvtudás, mivel rengeteg német ajkú partnerünk van, akik nagyra értékelik, ha az anyanyelvükön szólítják meg Őket. Nagyon örülünk a friss látásmódnak és hiszünk abban, hogy Te sok mindenben fogsz tudni nekünk segíteni, mi pedig rengeteg mindent tudunk majd Neked tanítani. És végül, de nem utolsó sorban szeretnénk, ha felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkeznél. Az pedig már csak hab lenne a tortán, ha lenne auditokon vagy a beszállítói minőségbiztosítás területén is némi tapasztalatod.

Milyen nálunk dolgozni?
A repülőgépiparban tényleg a minőség az első, ezen áll vagy bukik a cég jó hírneve és a megrendelő bizalma. A szabályszerű munkavégzésünk nyújt garanciát az Airbus A320-as gépek utazóközönségének biztonságáért. A napi munkavégzés során nagyra értékeljük a precizitást és elhivatottságot, valamint azt, hogy Neked is szívügyed legyen a minőség. A munkanapjaink változatosak, az irodában és a gyártásban, a támogatott területeken is töltünk rengeteg időt.
Mivel egy kis létszámú, összetartó csapat vagyunk rengeteget segítünk egymásnak és próbálunk a legjobb tudásunk szerint összedolgozni és ez az attitűd átsegít minket a zsúfoltabb periódusokon is. Ha hozzánk csatlakozol, a teljes betanulásodat támogatni fogjuk, ezt követően pedig saját, dedikált feladataid lesznek, melyekben önállóan tudsz majd dolgozni és kibontakozni.

Amit kínálunk

  • Magas összegű Cafeteria juttatás havi szinten
  • Éves bónusz
  • Munkábajárás: 30 Ft/km összegben, vagy tömegközlekedés esetén 100%-os támogatás
  • Szociális juttatási csomag
  • Dolgozói programok, nyereményjátékok és ajándékcsomagok

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Mubea Aerostructures Zrt. egy Magyarországon egyedülálló iparág képviselője. Cégünk utasszállító repülőgépek szerkezeti elemeinek összeállításával foglalkozik, legnagyobb megrendelőnk az Airbus. Az egri gyáregység 2016-ban nyitotta meg a kapuit és napjainkban már 300 főt foglalkoztatunk. Csatlakozz a Mubea Aerostructures csapatához és ismerd meg a repülőgép szerkezet építést mérnöki szemmel. Egy fiatalos mérnökcsapat részeként betekintést nyerhetsz abba, hogyan épül fel egy Airbus A320-as gép és hogy milyen speciális minőségügyi szabályozásokat használunk a repülőgépiparban.

Ha magadra ismertél a leírás alapján, akkor kérlek, küldd el nekünk az önéletrajzodat, hogy megismerhessünk!