Minőségbiztosítási mérnök - Medical területre

  • Cég neve

    Nolato Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    9200 Mosonmagyaróvár, Jánossomorjai utca 3.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Hatékony minőségirányítási technikák bevezetése orvostechnikai eszközök gyártásánál és a meglevő folyamatok minőségi szintjének növelése
  • Validációk lefolytatása és irányítása
  • Minőségközpontú környezet kialakítása a szükséges ellenőrző elemek beépítésével
  • A mellérendelt csapattal felelős a folyamat- és ellenőrzési-, illetve az audittervek kidolgozásáért, bevezetéséért és működtetéséért, valamint az eredmények megjelenítéséért és kommunikációjáért, a helyesbítő tevékenységek indításáért, hatékonyságuk ellenőrzéséért
  • A bevezetésre került Integrált Minőség és Környezetirányítási Rendszerből adódó elvárások (szabványok, eljárások, utasítások) maradéktalan betartása, illetve betartatása és a rendszerelemek folyamatos fejlesztése
  • Vevői minőségügyi külső kapcsolattartás
  • Minták és vizsgálati tervek meghatározása a bevezetett integrált irányítási rendszernek és a vevői elvárásoknak megfelelően
  • Nyomonkövetés és ellenőrzés, a bevezetett minőségirányítási folyamatok szabályok előírások betartatása

Elvárások

  • Műszaki vagy minőségbiztosítási felsőfokú végzettség (egyetemi/ főiskolai diploma)
  • Minőség- és környezetirányításban szerzett tapasztalat
  • Orvostechnikai eszközök tömeggyártása során szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Six Sigma képesítés, DOE felhasználói szintű ismeretek, MINITAB használat, statisztikai ismeretek előnyt jelentenek
  • 5S auditok tervezése, lefolytatása, kiértékelése, kommunikálása – a KIR-rendszer keretében és szabályai szerint
  • Szabványok ismerete: ISO 9001, ISO 13485
  • PC ismeretek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség, gyors problémamegoldó képesség, rendszerben való gondolkodás és csapatszemlélet

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, magas béren kívüli juttatási csomag
  • Beválási bónusz a próbaidő alatt
  • Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes légkondicionált csarnokok
  • Pozitív, humánus skandináv cégkultúra, magyar vezetés, rugalmas munkaidő

Egyéb előnyök:

  • Ösztönző- és karrierprogramok, tréningek, képzések
  • Elkötelezett munkavállalók törzsgárda elismerése pénzjutalommal
  • Éves dolgozói elkötelezettségi felmérés

Munkaidő:

8 órás, kötetlen munkaidő

Céginformáció

A világszerte ismert, 9000 főt foglalkoztató svéd Nolato cégcsoport leányvállalata, a Nolato Magyarország Kft. munkatársat keres MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - MEDICAL TERÜLTRE pozícióba.

Cégünk, a Nolato cégcsoport tagja, amely világszínvonalú gépparkkal rendelkezik. Az új technológiák alkalmazásának, az innovációnak, az elkötelezett szakember gárdának, a nemzetközi megrendeléseknek és a partnerkapcsolatoknak köszönhetően, kiváló minőséget és vevői elégedettséget értünk el, így cégcsoportunk folyamatosan fejlődik.

Ipari- és tisztaszobai gyártóüzemünk gyógyászati és higiéniás termékeket, valamint orvostechnikai eszközöket (pl. katétereket, műanyag egészségügyi alkatrészeket, papírtörlőket és szappanadagolókat) gyárt. Jelenlegi több mint 700 fős állományunkat - amelynek 40 százaléka törzsgárda tagsággal rendelkezik - folyamatosan bővítjük, ennek köszönhetően mára az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb cégévé váltunk.

Dolgozóink képzése, motiválása, hosszú távú elkötelezése a célunk és ennek érdekében minden feltételt megteremtünk. Légkondicionált csarnokainkban kiváló munkakörülmények között folyik a gyártás már 20 éve. Munkatársainknak biztonságot, stabilitást, megbecsülést, versenyképes jövedelmet és juttatásokat, karrierlehetőséget kínálunk.
Olyan motivált jelentkezőket keresünk, akik szeretnének tanulni, fejlődni, részesei lenni egy pozitív skandináv cégkultúrának és egy összetartó csapatnak, illetve elkötelezettséget éreznek a minőség, a precizitás és a szakmai kihívások teljesítése iránt.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.