Starters E-Components Generators Automotive Hungary Kft. logo

Minőségbiztosítási mérnök (gyártástámogatás és beszállítói reklamációk)

  • Cég neve

    Starters E-Components Generators Automotive Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szirmabesenyő

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A termékek minőségéért leszel felelős a sori mérnökkel és a termeléstámogató auditorokkal szoros együttműködésben. A minőségi problémákban érintett alkatrészek vagy késztermékek megfelelőségéről fogsz dönteni, ezek zárolását, válogatását rendeled el vagy használatukat engedélyezed.
  • A fentieket teljeskörűen dokumentálni is fogod.
  • Felelős leszel a mérőeszköz-, folyamat- és gépképesség vizsgálatokért is.
  • Kreatív fejlesztési vagy problémamegoldó ötleteidre is mindig vevők leszünk.
  • Délelőttöd többnyire a gyártósor körül és sori megbeszélésekkel fog telni, így jó ha szeretsz talpon lenni és nem akarsz egész nap az irodában ülni.
  • Beszállítói okra visszavezetett minőségi probléma esetén te veszed fel a kapcsolatot a beszállítóval, hiszen te ismered a problémát a legjobban.

Elvárások

  • Dolgoztál már minőségbiztosítási területen vagy szériagyártásban, és ismered a gyártási technológiákat, a leggyakoribb problémákat és a minőségbiztosítási folyamatokat és eszközöket.
  • Van műszaki felsőfokú végzettséged: műszaki rajzot fogsz olvasni, értened kell a termékeink működési elvét, felépítését és ismerned a gyártási technológiákat. Ezek tanulhatóak, de szükség van hozzá műszaki alapokra.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van, amit a beszállítókkal való kommunikációban magabiztosan tudsz használni szóban és írásban is.
  • Gyakorlott vagy MS Office eszközök használatában.
  • Van B kategóriás jogosítványod és szoktál is vezetni. Beszállítói látogatások esetén céges autóval utazunk.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bért, ami az éves béremeléskor növekszik.
  • Éves bónuszt a belépés napjától, amit akár 10% is lehet.
  • A Cafeteria éves bruttó 450.000 Ft, havonta kb. nettó 29.000 Ft-ot kapsz SZÉP kártyára.
  • A kantinban reggelizni és ebédelni is tudsz ráadásul a SZÉP kártyát is elfogadják.
  • 30 Ft/km benzintámogatást adunk és az épület előtt ingyen parkolhatsz
  • A távolsági és a miskolci bérleteket 100%-ban támogatjuk, illetve ingyenes céges járatokat biztosítunk.
  • Az otthonod kényelméből is dolgozhatsz akár 10 napot is egy hónapban.
  • Junior szinttől seniorig fejlődhetsz, képzésekre jelentkezhetsz, projektekben vehetsz részt, mentorálhatod a junior kollégákat.
  • Hosszabb tanfolyam, egyetemi képzés esetén tanulmányi szerződést kötünk.
  • Medicover biztosítási csomaggal járulunk hozzá egészséged megőrzéséhez.
  • Fontos családi eseménykor plusz szabadnapokat adunk.
  • Az apáknak járó 10 nap szabadságot 100%-os távolléti díjjal fizetjük ki.
  • Munkaidődet rugalmasan tudod beosztani, a plusz óráidat lecsúsztathatod.
  • Kedvezményes árú nyári táborokat tartunk a kollégák gyerekeinek.
  • Ünnepekkor ajándékkal kedveskedünk.
  • Dolgozói kedvezményprogramunk országszerte biztosít kedvezményeket.
  • Cégünk iránti lojalitásodat is díjjazzuk plusz szabadnappal.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Szeretnél egy elkötelezett minőségbiztosítási osztályon dolgozni, ahol felmerülő minőségi problémákat teljeskörűen és önállóan kezelheted? Ránk találtál. Olvass tovább!

Kik vagyunk?

Az indítómotor- és generátorgyártás terén jelentős múltra visszatekintő és nagy tapasztalatot felhalmozott multinacionális cég vagyunk, elindultunk az elektrifikáció útján, miközben a legnagyobb autógyárak partnereként megbízhatóan és kiváló minőségben szállítjuk termékeinket. Cégcsoport szinten a magyar az egyik legnagyobb volumenű gyártóegység, és itt kap helyet a fejlesztési központ is.

A 2022-ben elnyert a Családbarát Munkahely címet és a hozzá kapcsolódó intézkedéseket és szolgáltatásokat komolyan vesszük, hogy minden nap megfeleljünk a címnek.

Hol vagyunk?

Miskolchoz közel, de már a városon kívül, Szirmabesenyő határában. Ingyenes céges buszjárataink a portánkig visznek, így kényelmesen és gyorsan ideérsz. A főút mellett egy új biciklis út is vezet, ha pedig autóval jössz, ingyen tudsz parkolni.

Milyen a csapat?

Az irodai csapatot 10 kolléga alkotja, akiket sori minőségbiztosítási munkatársak és gyakornok kollégák támogatnak. Mindenki másban erős, így sokat tanulunk egymástól. Kíváncsiak vagyunk, te mit tanítasz majd nekünk.

Vezetőink kiállnak mellettünk, képviselik az érdekeinket, ha probléma van, kiveszik a részüket a megoldásából.

Ha szívesen dolgoznál a csapatunkban, jelentkezz még ma a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.