Minőségbiztosítási mérnök gyakornok (WHC021863) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Székesfehérvár

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • ·  Szállítói tanúsítványok PSS követelményeknek megfelelő felülvizsgálata

    ·  Szállítókkal kapcsolatos dokumentáció: bejövő anyagjelentések, alkatrész- átminősítési jelentések

    ·  Kapcsolattartás a PSS SQE-vel és más PSS munkatársakkal

Elvárások

  • ·       Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok folytatása műszaki területen (mérnöki, műszaki menedzseri)

    ·       Minimum középfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk

    • Br. 2100 Ft/óra·
    •   Fejlesztheted a már meglévő képességeidet
    • ·    Új folyamatok kialakításában vehetsz részt
    • ·       Multinacionális környezetben dolgozhatsz

Céginformáció

Minőségbiztosítási mérnök gyakornok pozícióba keresünk diákot székesfehérvári autóipari beszállító partnercégünkhöz !