Minőségbiztosítási mérnök gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    Pannon-Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest X.

  • Fizetés

    Bruttó 2 310 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Főbb feladatok, munkák:

  • • aktív részvétel a napi gyártási problémák kivizsgálásában

  • • a minőségellenőrök munkájának szakmai támogatása • közreműködés a reklamáció kivizsgálásában

  • • első minta bemérés, riportálás

  • • műszaki rajzok vizsgálata

  • • funkció tesztek elvégzése, felügyelete

  • • folyamat auditok végzése

  • • részvétel a kommunikáció javításában a gyártó részlegek között

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • • talpraesettség

  • • gépészethez, gyártáshoz való affinitás

  • • aktív hallgatói jogviszony gyártómérnöki, műszaki mérnök, vagy akár folyamatmérnök vonalon

  • • minimum 20-25 óra heti munkavégzés

  • • angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.