Minőségbiztosítási folyamatmérnök

  • Munkavégzés helye

    2072 Zsámbék

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Medicontur Orvostechnikai Kft. egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált 350 fős nagyvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában és amely több mint 30 éves múlttal büszkélkedhet.

Zsámbékon többek között a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika, vevőszolgálat és a minőségirányítás részlegei találhatóak, míg Budapesten és 4 külföldi országban (Csehország, Franciaország, Spanyolország, Németország) lokális kereskedelmi irodát működtetünk.
Törökbálinti telephelyünk ad otthont vállalatunk új üzletágának, a COLORON-nak, melynek célkitűzése, hogy színtévesztők számára fejlesszen, gyártson és értékesítsen termékeket.

Ma már a világ több mint 80 országába exportálunk, és a magyarországi műlencse beültetések feléhez is mi biztosítjuk minőségi lencséinket, világszínvonalú optikai minőségben.

A Medicontur-nál dolgozni folyamatos építkezést jelent, nagy szabadságfokkal fejlesztjük folyamatainkat. Közös öröm, hogy tudásunkat és tapasztalatainkat egy olyan helyen kamatoztathatjuk, ahol az új ötletek és egyéni meglátások mindig rengeteg teret kapnak

Missziónk a látás szabadsága, közös szenvedélyünk az életminőség javítása.

A Medicontur új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak rád a Mediconturnál?

  • ISO 13485 szabványnak megfelelő minőségbiztosítási rendszer kialakítása, működtetése, fejlesztése
  • Együttműködés a fejlesztéssel folyamatkialakításban, biokompatibilitási, stabilitási vizsgálatok megtervezésében
  • Új termék, beszállító, folyamat gyártásba történő bevezetésének támogatása
  • Változtatási eljárások, validációk támogatása minőségirányítási oldalról
  • Termék és folyamat kockázatelemzés támogatása
  • Orvostechnikai eszközökre vonatkozó rendelethez (MDR) kapcsolódó folyamat kialakítása
  • Technikai dokumentáció ellenőrzése, jóváhagyása minőségirányítási szempontból
  • Nem-megfelelő termék, folyamat kivizsgálása, szükséges intézkedések bevezetése
  • Vevői reklamációk kivizsgálása, jelentések készítése
  • Helyesbítő és megelőző tevékenységek (CAPA) koordinálása
  • Minőségirányítási (QMS) dokumentum írás, ellenőrzés, jóváhagyás és felülvizsgálat
  • Belső auditok elvégzése
  • Oktatások tartása a minőségirányítási folyamatokról
  • Eltérési engedély kibocsájtása és lezárása

Előny számunkra, de NEM feltétel:

  • MSc vegyészmérnök vagy vegyész végzettség
  • Orvostechnikai vagy gyógyszeripari tapasztalat
  • MDR szabályozás ismerete
  • FDA szabályozás ismerete
  • ISO 13485:2016 szabvány ismerete
  • Mikrobiológiai ismeretek
  • Tisztatéri gyártási területen szerzett gyakorlat

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen:

  • Minőségbiztosítási vagy minőségirányítási területen szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Mérnöki végzettség
  • Középfokú angolnyelv-tudás
  • Gyakorlott MS Office felhasználó (Word, Excel, Power Point, levelezés)
  • Nagyfokú precizitás, rendszerszemlélet, önállóság
  • Utazási hajlandóság (telephelyek között- Törökbálint, Zsámbék)

Amit kínálunk számodra:

Dinamikusan fejlődő nagyvállalat stabil háttérrel, családias hangulattal
Teljesítményedet az alapbér mellett számos béren kívüli juttatással ismerjük el:

  • Cafetéria: bruttó 624.000 Ft-os éves cafetéria keret (felhasználható SZÉP kártyára, nyugdíjpénztárra, egészségpénztárra vagy Wáberer Medical magánegészségügyi szolgáltatásra)
  • Bónusz: teljesítményértékelésen alapuló évi egyszeri kifizetés
  • Családi támogatás: bölcsődei (bruttó 300.000 Ft/év), óvodai (bruttó 150.000 Ft/év) valamint iskolakezdési támogatás (30.000 Ft/év)
  • Munkába járási támogatás: üzemanyag-támogatás vagy 100% utazási bérlet-támogatás formájában
  • Céges telefon és laptop
  • Fogászati kedvezmények a Medicontur munkatársai számára prémium fogászati partnerünknél
  • Látás támogatás: 2 évente támogatást vehetsz igénybe szemüvegkeret vagy kontaktlencse vásárlásakor
  • Nyelvtanulás: térítésmentes angoltanulás telephelyeinken, több tudásszinten
  • Élet- és balesetbiztosítás: melyet minden munkavállalónkra megkötünk az Allianz Biztosítónál
  • Ajánlói díj: „Ajánlom a barátom” ajánlói programunk keretében a sikeres ajánlásokat ajánlói díjjal honoráljuk
  • All You Can Move: sportkártya kiváltási lehetőség
  • Home office lehetőség
  • Támogató, segítőkész csapat, családias hangulat

Munkavégzés helye: Zsámbék és Budapest 22. kerület (Törökbálint-Kamaraerdő határa)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök