Minőségbiztosítási asszisztens

  • Cég neve

    HANZA-TEAM Kft

  • Munkavégzés helye

    4030 Debrecen, Vágóhíd utca 8.

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Munkavédelmi termékek minősítéséhez szükséges dokumentumok összeállítása,
  • Kommunikáció a külföldi partnerekkel,
  • Termék specifikációk elkészítése, frissítése,
  • Minősített szervekkel és kapcsolatos hatóságokkal való együttműködés,
  • Teszt termékek rendelkezésre állásásnak menedzselése az ázsiai beszállító partnerrel, úgy, hogy azok a meghatározott előírásoknak megfeleljenek,
  • Termékek mintavételezése és bevizsgáltatása, az ehhez kapcsolódó jegyzőkönyvek elkészítése,
  • Minőségi problémák esetén a riportok elkészítése, javaslattétel az adott hibák megszüntetése/megelőzése érdekében, majd azok helyreállítási folyamatának nyomon követése és lezárása.

Elvárások

  • Felsőfokú Minőségügyi végzettség (folyamatban lévő vagy már befejezett tanulmányok)
  • Folyékony (lehetőleg felsőfokú) angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felelősségteljes, hatékony és önálló munkavégzési morál
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek (Outlook, Excel, Word használat)

Előnyt jelent

Minőségbiztosítási/irányítási tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Változatos munkafeladatok
  • Támogató és együttműködő kollektíva
  • Megbízható vállalati háttér
  • Részmunkaidő 4 órás munkavégzés

Céginformáció

Munkaruházat és védőeszköz kereskedelemben Magyarország egyik dinamikusan fejlődő piacvezető vállalkozása.(hanzamunkaruha.hu)