Minőségbiztosítási asszisztens

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pest megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk műanyag autóalkatrészek gyártásával (műanyag fröccsöntéssel) foglalkozik.

M1 Prologis Parkban (M1 autópálya 22-es km) levő székhelyükre, csapatuk erősítésére keresünk új kollégát hosszú távra az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Minőségbiztosítási csoport operatív irányítása
  • Minőségbiztosítási oktatások tartása, segédanyagok kidolgozása
  • Mérési rendszer felügyelete és fejlesztése
  • Mérőeszköz felügyelete
  • Mintatár és selejt raktár kezelése
  • Gyártás minőségbiztosítási felügyelete, szükség szerinti beavatkozás
  • Beszállított termékek ellenőrzésének felügyelete
  • Kiszállításokkal kapcsolatos minőségbiztosítási feladatok ellátása
  • Részvétel a vevői és beszállítói problémák feltárásában, megoldásában
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Eseti vizsgálatokban, auditokban aktív részvétel
  • Minőségbiztosítási utasítások, standardok készítése, bevezetése, változás kezelés
  • Riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minőségügyi rendszer ismerete (ISO9001, előny IATF16949)
  • Minőségbiztosítási területen szerzett gyakorlat
  • Mérőeszközök kezelésében szerzett jártasságod (tolómérő, mikrométer, mérlegek stb.)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárási támogatás 18 Ft/km
  • Fiatalos csapat
  • Korszerű munkakörülmények

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Belső auditori képesítés
  • Auditálási tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: 2071, Páty
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 08:00-16:30 óráig.