Minőség hatékonysági koordinátor

  • Cég neve

    BAT PÉCSI DOHÁNYGYÁR KFT.

  • Munkavégzés helye

    Pécs

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

A BAT Pécsi Dohánygyár Kft.,

a pécsi termelési egységébe keres

pozícióba munkatársat.

Ha szeretnél egy olyan szervezet része lenni, ahol van lehetőség a fejlődésre, ahol számít a véleményed, új kihívásokkal találkozhatsz és valódi multinacionális környezetben dolgoznál, akkor ne habozz!

Jelentkezz és legyél Te is a BAT pécsi csapatának tagja!

Feladataid lesznek:

  • Az aktuális globális minőségi szabványok betartatása, ez alapján a napi munka megszervezése.
  • A minőségi szabványok kidolgozásához és bevezetéséhez való hozzájárulás.
  • A veszteségek kiküszöbölésére innovatív megoldások, költségcsökkentés és folyamatoptimalizálás keresése.
  • Az érintett társosztályokkal az új szabványok, változások, trendelemzési eredmények, vizsgálati eredmények és intézkedések megosztása.
  • Projektek megvalósításának támogatása azáltal a törekvés által, hogy az igényelt termékek a kívánt minőségben, meghatározott idő- és költségkorlátok között, a vonatkozó jogszabályi és környezetvédelmi irányelvek szerint készüljenek el.
  • Monitoring tevékenység biztosítása az új termékek bevezetésekor, trendelemzéssel, döntési javaslatokkal, a legjobb minőségű eredmény érdekében.
  • Szoros együttműködés az NPI-vel és a termékkarbantartó csapatokkal a projekt munkák során.
  • Az NCP (nem megfelelő termékek) figyelemmel kisérése, szükséges intézkedések végrehajtása a probléma megoldásához.
  • Minőségi vizsgálatokban való részvétel (UPS), az ehhez tartozó fejlesztési tervek támogatása.
  • Fogyasztói panaszok figyelése, és a visszajelzések, javaslatok megosztása a fejlesztésekre vonatkozóan.
  • Kommunikáció a globális minőségi/ellátási minőségi vezetőkkel.
  • A minőséggel kapcsolatos éves KPI-célok eléréséhez való hozzájárulás.
  • SOP-k, folyamatok, diagramok, munkautasítások készítése a minőségbiztosítási rendszer javítása érdekében.

Amit várunk Tőled:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Alapanyag ismeret
  • Gyártási technológiai alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Cafeteria,
  • Bónusz,
  • Egészségbiztosítás,
  • Céges flotta,
  • Kedvezményes étkezés az üzemi konyhában,
  • Sporttámogatás,
  • Hűségbónusz,
  • Hazautazás és bejárási támogatás,
  • Önkéntes magánnyugdíj pénztár,
  • Kamatmentes lakáskölcsön,
  • Szociális segély,
  • Temetési segély,
  • Fizetési előleg,
  • céges események.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés