Minőség- és környezetirányítási vezető

  • Cég neve

    KOMPRESS Kft.

  • Munkavégzés helye

    2900 Komárom, Vállalkozók útja 8.

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A minőség- és környezetirányítási folyamatok irányítása.
  • A gyártáshoz, termékekhez kapcsolódó minőségi normák meghatározása, vevői elvárások bevezetése a gyártási eljárásokba.
  • A vállalat ISO 9001 minőségirányítási rendszerének és az FSC által támasztott elvárások előírás szerinti működtetése, felügyelete és fejlesztése.
  • Külső és belső auditok tervezése és lebonyolítása, kapcsolattartás a témában üzleti partnerekkel és hatóságokkal.
  • Belső és külső audit, valamint ismétlődő nem megfelelőség észlelése esetén a helyesbítő tevékenység megtervezése, oktatása, elindítása, nyomon követése.
  • Külső (vevői) és belső (beszállítói vagy belső folyamat) reklamációk kezelése, helyesbítő tevékenység megtervezése, oktatása, koordinálása, a nyilvántartás nyomon követése, ellenőrzése, reklamációk lezárása.
  • Minőség tanúsítványok kiállítása, és az ehhez szükséges vizsgálatok, ellenőrzések, nyilvántartások megtervezése.
  • Napi támogatás biztosítása a termelés számára.
  • Az irányítási területhez tartozó erőforrások hatékony működtetése.
  • Minőség-és környezetirányítási inspektorok és asszisztens feladatköreinek irányítása.
  • Bevallásokhoz kapcsolódó adatszolgáltatás érintett személy részére adott rendeletek és törvények szerint.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (preferált: gazdasági, minőségirányítási szakirány)
  • Minőségirányítás területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • papíripari vagy nyomdaipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Kiemelt jövedelem
  • Cafetéria nettó 42 000,- Ft/hó
  • Étkezési hozzájárulás nettó 1 500,- Ft/nap
  • Magas színvonalú szakmai környezet
  • Szakmai képzések, csapatépítő rendezvények
  • Utazási és egyéb költségtérítés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A 30 éves, komáromi székhelyű KOMPRESS Nyomdaipari Kft. export és belföldi piacra gyárt karton és papír fogyasztói csomagolóanyagot

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.