MagNet Magyar Közösségi Bank Zrt. logo

Mikrovállalati tanácsadó

  • Cég neve

    MagNet Magyar Közösségi Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1088 Budapest, Rákóczi út 1-3.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A Bank mikro -, kisvállalati termékeinek és szolgáltatásaink teljes körű értékesítése (számla- és hiteltermékek, valamint az ahhoz kapcsolódó egyéb szolgáltatások)
  • Akvizíciós tevékenység
  • Az ügyfelek kiszolgálása, tájékoztatása, igényeik feltérképezése, kapcsolattartás
  • Számlavezetett vállalati ügyfelek kezelése, kiszolgálása
  • Hiteltanácsadás

Elvárások

  • Ügyfélkiszolgálásban szerzett tapasztalat, akár lakossági ügyfélkörben
  • Akvizíciós tevékenységben való jártasság
  • Értékesítési szemlélet és képesség
  • Meggyőző kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság, pontos, precíz munkavégzés
  • Felsőfokú gazdasági végzettség

Előnyt jelent

  • Proaktív személyiség
  • Angol vagy német nyelv ismerete
  • bármilyen területen szerzett banki tapasztalat

Kívánt jellemvonások:
  • Etikus, toleráns, magas erkölcsi normák szerint él
  • Érzékeny a társadalmi és civil ügyek iránt
  • Motivált, szereti a szakmáját és az ügyfeleket
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Megbízható, felelősségteljes
  • Precíz, hatékony a probléma és konfliktuskezelésben

Amit kínálunk

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet
  • Kellemes, kulturált munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónapos próbaidő)
  • Személyre szabható Cafeteria juttatás a belépés napjától
  • Csatlakozási lehetőség mobiltelefon flottába
  • Céges programok és csapatépítő rendezvények
  • Minden hónapban egyszer közös reggeli
  • Dolgozói ajánlási program
  • Munkavállalói résztulajdonosi program

Munkavégzés helye: Budapest, Astoria

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Mit érdemes tudnod a MagNet Bankról?
  • Több mint 25 éve működünk nyereségesen 100%-ig magyar magántulajdonban lévő kereskedelmi bankként.
  • A hazai bankpiacon - egyedülálló módon - közösségi bankként vagyunk jelen, a nemzetközi értékalapú bankokhoz (GABV) tartozunk.
  • 2019-ben elnyertük az Év Társadalmilag Felelős Bankja örökös díjat a Mastercard Év Bankja versenyen.

Az alábbiakat kérjük:
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod - „Mikrovállalati tanácsadó” tárgy megadásával - a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást a MagNet Bank weboldalán megtalálható "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű adatkezelési tájékoztató tartalmazza.