Mikrobiológus

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk egy olyan stabil, megalapozott szervezet, amely már több mint 40 éve mezőgazdasági mikrobiológiai tápanyag-utánpótlással és talajjavítással foglalkozik.

Céljuk a mezőgazdasági termelők segítése, hogy a talajok állapotának javításával jövedelmezőbbé váljon a gazdálkodásuk.

Besztereci telephelyünkön található üzembe keresnek új munkatársat kutatás-fejlesztés területre az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő termékek fejlesztése
  • Új termékek kifejlesztése
  • Kísérletek önálló megtervezése, kivitelezése
  • Tudományos szakirodalmak feldolgozása
  • Mikrobiológiai kísérletek beállítása, értékelése
  • Rutin mikrobiológiai vizsgálatok végzése
  • Eredmények papíron és elektronikus formában történő dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (mikrobiológus, biológus, biomérnök, biotechnológus)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Elhivatottság, megbízhatóság, pontosság, önálló és csapatban történő munkavégzés
  • 1-3 év laboratóriumban szerzett releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, változatos feladatok
  • Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kutatói szemléletmód
  • Talajökológiai ismeretek
  • Fermentációs területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Biotechnika
  • Mérnök
  • Mikrobiológus / Biomérnök
  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Biológus

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Beszterec