Microsoft Üzleti Megoldások Szakértő

  • Cég neve

    McDonald’s

    Magyarország,Budapest,Budapest, Bem József utca 1/B. BEM Center irodaház, 1. emelet

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • BI
  • Módszertan és szoftverek

    • Power bi
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

McDonald’s

Keressük

kollégánkat, akivel új magasságokba emelhetjük az üzleti alkalmazásokkal kapcsolatos folyamatok támogatását!

Főbb feladatok, munkák

  • A vállalati Microsoft üzleti alkalmazásokban rejlő előrelépési lehetőségek felmérése, innovatív megoldások tervezése és implementálása.
  • Új Microsoft szolgáltatások proaktív nyomon követése, azok integrációs és alkalmazási lehetőségeinek elemzése.
  • Szoros együttműködés az IT üzemeltetéssel, hibakezelés és új funkcionalitások bevezetésének menedzselése.
  • Rendszeres kommunikáció és egyeztetés a társosztályokkal, a fejlesztési igények pontos meghatározása érdekében.
  • Projektek szakmai vezetése, határidők betartása és minőségi kivitelezés biztosítása.
  • llalati PowerPlatform és SharePoint üzemeltetés támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat.
  • Felsőfokú, informatikai végzettség.
  • Mélyreható ismeretek a Microsoft 365 üzleti alkalmazásainak használatában és konfigurálásában (például: SharePoint, Teams, Power BI, Power Automate...stb.).
  • Tapasztalat felhő-alapú szolgáltatások, különösen Microsoft alapú környezetek, bevezetésében és kezelésében.
  • Kiváló kommunikációs készség, tárgyalóképes angol nyelvtudással.
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt.
  • Proaktív hozzáállás, képesség újszerű problémák felismerésére és megoldására.
  • Erős adaptációs készség és nyitottság a folyamatos tanulásra.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Microsoft Entra ismerete
  • Projektmenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy szuper csapattagja leszel
  • Profi környezetben és kollégákkal dolgozhatsz a központi irodában
  • Cafeteria
  • 20% kedvezmény a Mekis fogyasztásaira
  • Pest Vármegye bérlet
  • Éves bónusz

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment