Microsoft (Junior) Rendszermérnök

  • Cég neve

    DAM Invisible Technology Zrt.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • WINDOWS VMWARE SQL ACTIVE DIRECTORY POWERSHELL
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Informatikai rendszereket tervezünk, építünk, fejlesztünk, üzemeltetünk és szavatoljuk biztonságukat több mint 18 éve folyamatosan.

Feladatok:

  • Microsoft Windows kiszolgálói környezet telepítése, konfigurálása, testre szabása
  • Szoftver technológiák bevezetése, installálása, konfigurálása
  • Megfelelés a termékbiztonsági, teljesítmény- és támogathatósági követelményeknek
  • Rendszertervek, egyéb műszaki dokumentáció készítése, követése és folyamatos frissítése
  • A fejlesztés során adódó problémák feltárása és támogatása
  • Egyéni, és csapatmunkában aktív részvétel
  • Magas rendelkezésre állású virtualizált környezetek (HyperV, VMware) használata
  • Rendszerüzemeltetési, támogatási feladatok ellátása széles ügyfélkörben
  • Incidensek kezelése, megoldása
  • Projektek szakmai- és erőforrás tervezésében való részvétel
  • Szakmai egyeztetés az ügyfelek belső szakértőivel
  • Együttműködés más szakterületek (hálózat, hardver, Linux, stb…) szakértőivel
  • Aktív, kezdeményező részvétel a rendszermérnök csapatban

Elvárások:

  • Szakirányú felső fokú végzettség, vagy legalább felső fokú tanulmányok végzése
  • Microsoft Windows szerver operációs rendszer ismeret, legalább 2 éves tapasztalat
  • Microsoft SQL kiszolgálói környezet ismerete (üzemeltetési oldalról)
  • IT infrastruktúra ismeretek
  • Active Directory (LDAP) ismeretek
  • Jó probléma megoldó készség
  • Rendszernaplózási ismeretek (event log, memory dump, Sysinternals Utilities).
  • Szkriptelési tapasztalat (Powershell, WMI, VBScript).
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Proaktív és kreatív hozzáállás problémák megoldásában

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai és nyelvtudás fejlesztési tanfolyamok, képzések
  • Kulturált, modern irodai környezet
  • Sportolási lehetőség, egészségprogram
  • Dolgozói részvényprogram
  • Közvetlen, családias hangulatú csapat

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Microsoft minősítések megléte
  • Felügyeleti technológiák ismerete
  • Monitoring rendszerek ismerete
  • MS SQL tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Mentési technológiák ismerete
  • Privát felhő üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

A "jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatolni a fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot!