Mezőgazdasági telephelyvezető

  • Cég neve

    UVR Mezőgazdasági Kft.

  • Munkavégzés helye

    6422 Tompa

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A telepen dolgozók felügyelete, vezetése, a telep irányítása
  • A telephely működésének koordinálása, dokumentálása
  • Tervezés, tervszerű munkavégzés végrehajtása és végrehajtatása
  • Szárító-, tisztítóüzem működésének felügyelete
  • Telephely, raktárak, gépek rendjének és karbantartásának biztosítása

Elvárások

  • Min. 1- 3 éves vezetői gyakorlat és mezőgazdaságban szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség (vezetői készség), emberekkel való kiváló bánásmód, együttműködési készség, csapatban való munkavégzés
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Konfliktuskezelés- és tűrés
  • Excel, Word és Outlook felhasználói szintű ismerete
  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Szárítóüzem és/vagy tisztító működtetésében szerzett tapasztalat
  • Öntözőgépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Targoncás/ rakodógép jogosítvány
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívás
  • Jó kereset
  • Laptop
  • Szakmai továbbképzés
  • Stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az UVR Mezőgazdasági Kft. 100%-ban magyar családi tulajdonú vállalkozás folytat Tompán hosszú távon fenntartható agrár termelést. Célunk, hogy minél nagyobb hozzáadott értékű magyar agrár termékeket tudjunk vevőink részére biztosítani a jövőben.

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.